تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

به راستی سنگهای هدایای از جانب زمین هستند . به نظر می رسد كه كودكان نوعی جاذبه و گرایش طبیعی نسبت به سنگها دارند و دلشان می خواهد هر نوع سنگ یا كریستالی را از زمین برداشته و آن را به طور كامل كشف كنند . در این گونه مواقع ، آنها تمام حواس خود را بكار می گیرند و دوست دارند بفهمند هر كریستالی به چه چیزی شباهت دارد ، آن را با سرانگشتان خود لمس می كنند ، یا حتی كریستال را به سایر نقاط بدن خود می مالند . آنها كنجكاوند كه بدانند وقتی كه یك كریستال به زمین یا درون آب می افتد چه صدایی می دهد ، و یا چه بو و مزه ای دارد .

بعضی كودكان از حواس فراوانی خود استفاده می كنند تا بگویند كه كریستالها به آنها چه می گویند . حتی بدون اینكه آموزشی به آنها داده شده باشد به گونه ای اسرارآمیز ، از سنگها برای درمان خود استفاده می كنند . بچه ها خیلی سریع می توانند نسبت به نیروی درمانی سنگها واكنش نشان دهند .

فرزندان خود را به فروشگاههای سنگ و جواهر آلات و سنگهای معدنی ، نمایشگاهها و موزه های سنگهای قیمتی ، یا مناطقی مثل غارها و معادن ببرید و بگذارید سنگ كریستالی را كه دوست دارند بردارند . آنها اغلب اوقات كریستالهایی را كه برای بهبود و درمان آنها مفید است انتخاب می كنند . یكبار من با دختر چهارده ساله ای به یكی از این نمایشگاههای سنگ رفتم و او از میان همه سنگها ، سنگ كریستالی به نام (( اشك سرخپوست)) را انتخاب كرد كه برای درمان افسردگی و غم مورد استفاده قرار می گیرد . این دختر بچه آن سنگ را محكم در دستش گرفت و گفت : (( من می خواهم كه این سنگ همیشه همراهم باشد! )) از مادرش پرسیدم كه آیا به تازگی كسی در خانواده تان فوت كرده است و او با تعجب جواب داد: (( من برادرم را چهار هفته قبل از دست دادم ، اما ما در این مورد چیزی به او نگفته ایم )) . دخترك به طور آشكار ناراحتی و اندوه خانواده اش را احساس كرده بود و احتیاج به یك سپر محافظ داشت تا خود را از احساسات ناخوشایند اطرافیانش در امان نگه دارد .

در ادامه فهرستی از سنگهای مختلف ارائه داده ام كه به سلامت بچه ها كمك می كند . اجازه بدهید فرزندتان این نوع سنگها را در جیبش بگذارد و همیشه به همراه داشته باشد و حتی موقع خواب و استراحت هم سنگ مخصوصش را پیش خود نگه دارد .

 

یاقوت ارغوانی

 یاقوت ارغوانی یكی از بهترین سنگهای شفابخش است . خاصیت این سنگ عمدتأ به خاطر این است كه می تواند هر نوع احساس منفی را از وجود شخص بیرون بكشد و ضمیر او را پاك و شفاف كند . در مورد كودكان می تواند اضطراب و آشفتگی ناشی از بلوغ ، یا هر نوع غم و افسردگی مربوط به شكست تحصیلی ، یا شنیدن اخبار ناخوشایند مثل طلاق یا مرگ ، و غیره را در آنها از بین ببرد . یاقوت ارغوانی در این گونه موارد تمام احساسات منفی را به طرف خود جذب می كند و به كودك آرامش می بخشد . برای بچه هایی كه ناتوانی های گوناگون دارند و یا دچار مشكلات جسمی و روحی هستند چند تكه سنگ یاقوت ارغوانی در اتاق آنها باعث می شود این نیروهای منفی از وجود آنها تخلیه شود و اتاق آنها به یك وضعیت آرام و متعادل برگردد . برای درمان دردهای موضعی ، سنگ یاقوت ارغوانی را به طور مستقیم به مدت 20 دقیقه در روی محل درد یا اطراف آن بگذارید تا تسكین یابد .

 

اشك سرخپوست

اشك سرخپوست یا ((سنگ غم)) خیلی تیره است ولی در عین حال نور را از خود عبور می دهد . اگر شما تكه كوچكی از آن را جلوی نور نگه دارید می توانید همچون شیشه ، طرف دیگر را ببینید . به هر حال ، اگر شما از سنگ اشك سرخپوست برای جذب احساسات منفی استفاده كنید ، خواهید دید كه قسمتی از فضای درونی آن تیره و كدر می شود و گاهی اوقات بعد از برطرف شدن غم و اندوه دوباره شفاف می گردد .

 

سنگ شفاف (حجرالبرق)

حجرالبرق یا ((سنگ رهبری)) یك سنگ تقویت كننده و نیرو دهنده است كه انرژی قلب را احیا می كند و میان انرژیهای زنانه و مردانه در بدن تعادل ایجاد می كند . این سنگ سبز رنگ است و بسیار دوست داشتنی و محافظ قلب است . بسیاری از بچه هایی كه خجالتی ، ترسو و مطیع و سربه زیر هستند برای بازیابی اعتماد به نفس نیاز به چنین سنگی دارند .

این سنگ به شخص كمك می كند تا فعال باشد و كارش را آنطور كه خودش می خواهد شروع كند و خلاصه ابتكار عمل را در دست گیرد . بچه هایی كه دچار تنگی نفس هستند ، به سوی این سنگ جذب می شوند زیرا این سنگ ریه ها را باز می كند و باعث می شود احساس سبكی و آرامش كنند .

 

عقیق سرخ

سنگ عقیق یا ((سنگ عزت نفس)) برای تقویت حس احترام به نفس و ارزش قایل شدن برای خویشتن به كار می رود . رنگ های نارنجی تیره این سنگ به خوبی بیانگر نیروی تقویت كننده چاكراهای اول و دوم و سوم دراین سنگ است و باعث حس امنیت و عشق به خویشتن می شود . رگه های صورتی رنگ موجود در این سنگ ، عشق و علاقه را در بین والدین و فرزند تقویت می كند . این سنگ همچنین برای بیماریهای پوستی از جمله آكنه بكار می رود . برای این كار سنگ را در بالای پوست نگه داشته و برای مدت چند دقیقه به صورت دایره وار حركت دهید .

 

كوارتز شفاف

كوارتز شفاف یا ((سنگ شفابخش)) نوعی كریستال است كه برای همه نوع درمان به كار می رود . هر سنگ كوارتز در واقع نیرو و انرژی خاصی دارد و از خاصیت شفابخشی ویژه ای برخوردار است . وقتی كه كودك تكه ای از این سنگ را در دست می گیرد ، انرژی آن یا خیلی آهسته تخلیه می شود یا خیلی سریع و ناگهانی . در حین خالی شدن انرژی سنگ ، كودك احساس می كند كه گویا در معرض یك شوك الكتریكی ملایم قرار گرفته است . همین انرژی طبیعی ، كافی است كه هر گونه احساس ناراحتی و غم از كودك دور شود و حالت منفی احساسی در او تغییر كند و احساس شادابی و نشاط كند . اگر كسی چندین تكه از این سنگ به همراه داشته باشد انگار انواع مختلفی از سنگهای شفابخش را به همراه دارد زیرا هر تكه از سنگ كوارتز شفاف دارای خاصیت درمانی خاصی است و او می تواند از آنها در موارد و موقعیتهای گوناگون استفاده كند . مجموعه این سنگها همچنین برای سازماندهی افكار پراكنده و از بین بردن نیروهای منفی مفید هستند .

 

 كوارتز سرخ

كوارتز سرخ یا ((سنگ عشق و دوستی)) یكی دیگر از سنگهای چند منظوره شفابخش است به ویژه برای كودكانی كه احساسات آزار دهنده و یا تمایلات پرخاشگرانه دارند . كوارتز سرخ می تواند زخمهای یك قلب شكسته را كه در اثر رودررویی با واقعیتی تلخ و خشن ، آسیب دیده است التیام بخشد .

كوارتز سرخ برای بچه هایی كه بیقرار و بسیار فعال هستند و مبتلا به تشویق و نگرانی ، ترس ، اضطراب ، دلواپسی و بسیاری از اختلافات روحی دیگر هستند آرامش به ارمغان می آورد . برخی فواید عصب شناسی نیز دارد . یعنی اگر این سنگ را در بالای مراكز عصبی نگه داریم ، گرفتگی عضله از بین می برد و عضله شل می شود . در مورد قلب های جوان ، كوارتز سرخ می تواند كمك كند تا چاكراهای قلب باز نگه داشته شود ، و به قلب حیات می بخشد و آن را حفظ می كند . این سنگ انرژی های خوب را وارد قلب كرده و از ورود انرژی های بد جلوگیری می كند .

 

سنگ لاجورد

سنگ لاجورد یا ((سنگ موازنه روحی)) یك متعادل كننده باور نكردنی برای كودكانی است كه قابلیتهای روانی فوق العاده ای را از همان دوران اولیه زندگی خود نشان می دهند . رنگ آبی تیره این سنگ باعث تحریك هوشیاری و خود آگاهی و پالایش بصیرت معنوی در كودك می شود . سنگ لاجورد زمینه را برای قبول خود و پذیرش نعمت هایی كه به او ارزانی شده است آماده می كند و به كودك كمك می كند كه به آگاهی معنوی برسد . این سنگ دارای قدرت های محافظ است و همه حسهای روحی ـ روانی را تحریك می كند و از همین رو بسیار ارزشمند است .

 

یشم سبز

یشم سبز یا ((سنگ تسكین دهنده احساسات)) را به راحتی می توان برای بچه ها تهیه كرد و مثل جواهر آلات معمولی مورد استفاده قرار داد . بچه ها حساس و هیجانی اغلب به یك وسیله محافظت كننده احتیاج دارند كه همراهشان باشد و از این طریق مطمئن شوند كه احساساتشان بر آنها غلبه نمی كند و آنها را تحت تأثیر قرار نمی دهد . این سنگ اعتماد به نفس ، و اتكا به خویشتن را به بچه تقویت می كند . یشم سبز به فرد ایمان می بخشد تا در زندگی به تك تك آرزوهای خود برسد .

 

چشم ببر

سنگ چشم ببر با لایه های نازك قرمز رنگی كه در آن وجود دارد هنگامی كه به سمت جلو و عقب تكان داده می شود نور را در مسیر معینی منعكس می كند و به نظر می رسد چشم یك ببر به شما خیره شده است! اجازه دهید كودكتان نیروی این سنگ را كشف كند . این سنگ برای بچه هایی كه از نظر روحی سركوب شده اند بسیار خوب است و قوای روحی ـ روانی آنها را تقویت می كند .

 

سولفید آهن

سولفید آهن یا ((سنگ محافظ و نگهبان )) به شكل های مختلف وجود دارد ـ صفحات دایره شكل تا مكعب های مختلف سطح براق و برنجی این سنگ ، بچه ها را به طرف خود جلب می كند . این سنگ شبیه آینه ای كوچك است كه انرژیهای منفی را از بچه دور می كند و هراس او را در اختیار دارد حس می كند كه از نظر جسمانی در وضعیت كاملی قرار دارد و سرشار از عشق است .

 

 

 

 سنگهای شفابخش برای زنان

زنها در هر سن و سال و در هر مرحله از شفا و بهبودی خویش ، می توانند از سنگها استفاده كنند . شناخت و آگاهی از خویشتن در طی یك سفر معنوی ، كار ساده و آسانی نیست و احتیاج به زمان و منافع بسیاری دارد . بعضی افراد قادر نیستند خطرات و هراسهای ناشی از پایین انداختن نقابهایی كه بر چهره زده اند را بپذیرند و خود واقعی خویش را آشكار كنند و به گوهر ناب زندگی دست یابند .

(( ایزس بدون روبنده )) نام یكی از الهه های مصری است كه چهره اش را با پارچه قرمزی پوشیده بود و نماد جهالت و احساسات گرایی است كه همیشه در میان انسان و حقیقت قرار گرفته است . ایزس، روبنده خود را برای فرزانگان و خردمندان برمی دارد و اسرار جهان هستی را برای آنها آشكار می كند . این سفر درونی برای آنهایی كه قادرند در برابر قدرت طوفانی آگاهی كامل تاب بیاورند بسیار مقدس و ارزشمند است .

در این سفر خیالی ، كریستالها نقش شفادهنده ایفا می كنند . كریستالها ، همچون اسرار درونی یك زن ، به فرآیند پایین انداختن روبنده از چهره ایزس درونی كمك می كنند و باعث می شوند همه موانعی كه بر سر راه شناخت خویشتن خود ایجاد كرده ایم از میان برداریم.

كریستالها شخص را مورد حمایت قرار می دهند و به شفا و آرامش عمیق و درونی زن كمك می كنند . از جمله سنگهای كریستال شفابخش برای زنان می توان به موارد زیر اشاره كرد .

 

كهربا

كهربا یا ((سنگ آرامش دهنده)) نوعی كریستال است كه به اعصاب شخص آرامش می بخشد . انرژی های منفی را از فرد دور می كند و او را تشویق می كند كه زندگی را زیاد سخت نگیرد . این سنگ همچنین در طی مراقبتهای بعد از عمل جراحی می تواند آرامش دهنده هیجانات و عواطف باشد .

 

لعل بنفش

لعل بنفش یا ((سنگ شفادهنده)) بدبینی و منفی گرایی را از وجود فرد دور می كند و به صفا و پاكی می بخشد . این سنگ احساس حقارت و خودكم بینی را در فرد از بین می برد و به او یك چشم انداز معنوی می بخشد . آرامش و صبر را در شخص افزایش می دهد و قلب را سبك می كند .

 

اشك سرخپوست

اشك سرخپوست یا ((سنگ غم)) كمك می كند كه اشكهای شخص از چشمان او جاری شود و همه موانعی را كه فرد را از تجربه غم و اندوه سنگین باز می دارد از میان بر می دارد . این سنگ همه عقده های فروخفته را بیدار می كند و باعث سبك شدن روح شخص می شود . این سنگ سپس غم و اندوه شخص را از او می گیرد و تفییر رنگ می دهد و تیره می شود .

 

 

سنگهای شفابخش برای مردان

مردها ، كریستالها و سنگ جواهرات را اغلب به صورت انگشتر ، گردنبند ، و غیره بكار می برند یا در روی لباسهای رسمی خود می آویزند تا موقعیت و منصب خود را در جامعه مشخص كنند . در دوران قدیم ، جنگجویان كریستالهای براق را طی جنگ بر روی سپرهای محافظ خود جاسازی می كردند تا از آنها محافظت كند . ساخت جواهر آلات و سنگهای قیمتی تزئینی هنوز هم عمداً به دست مردان انجام می گیرد . اما استفاده از فلزات گرانبها و جواهرآلات مصنوعی به تدریج جایگزین استفاده از سنگ جواهرات می شود . استفاده از سنگهای شفابخش بعد از حكایت شاه آرتور ، پادشاه انگلستان ، با جادوگر خود ، مرلین ، كه در غار سنگی زندگی می كرد در میان مردم رواج یافت .

اگر شما خجالت می كشید كه در جلوی انظار مردم از این نوع سنگها استفاده كنید برایتان چند توصیه دارم:

كریستالهای شفابخش خود را در یك كیسه كوچك قرار دهید و آن را به گردن خود بیاویزید و در زیر پیراهن پنهان كنید . سعی كنید كریستالهایی انتخاب كنید كه نسبتاً مسطح باشند تا كیسه مزبور چندان برجسته نباشد . كریستالها را همچنین می توانید درون كیسه ای كوچكی قرار داده و آن را درون جیب پیراهن خود قرار دهید .

در محل كار خود می توانید كریستالها را به عنوان اشیاء تزئینی در روی میز قرار دهید . اگر كسی راجع به آنها پرسید می توانید در جواب بگویید كه جنبه تزئینی دارد یا برای بچه خود خریده اید كه به كلاس درس علوم خود ببرد .

در هنگام شب ، كریستالها را می توانید در زیر بالش یا تشك خود قرار دهید . فراموش نكنید كه سنگهای شفابخشی خود را حداقل ماهی یكبار بشویید و تمیز كنید .

در ادامه چند سنگ مختلف برای شفابخش مردان انتخاب كرده ام و خصوصیات آنها را برشمرده ام .

 

لعل بنفش

لعل بنفش یا ((سنگ شفابخش اساسی)) یكی از مهمترین سنگهای شفابخش است كه قدرت پاك كنندگی و تصفیه نفس را دارد و همه انرژهای منفی را از وجود مرد بیرون می راند . برای دور كردن نیروهای منفی از وجود خویش ، می توانید چند سنگ لعل بنفش را در خانه یا دفتر كار خود نگهداری كنید . اگر از نگرانی و اضطراب رنج می برید یا مشكل تنفسی دارید چند تكه از این سنگ را در جیب پیراهن خود بگذارید تا نزدیك سینه تان باشد . لعل بنفش همچنین برای میگرن و دردهای مفاضل مفید است .

 

حجر سیلان

حجر سیلان یا ((سنگ نیروی جنسی)) ، تقویت كننده نیروی جنسی و قوای جسمانی است . هنگامی كه در جریان زندگی روزمره دچار خستگی و محرومیت و بی مهری می گیرید حجر سیلان می تواند قوای تحلیل رفته را به شما بازگرداند و به شما روحیه و نشاط ببخشد . حجر سیلان همچنین تقویت كننده قوای جنسی است .

 

یشم سبز

یشم سبز یا ((كریستال آرامش بخش)) كه ((سنگ ورزش)) نیز نامیده می شود تقویت كننده چالاكی و چابكی فرد است . اكثر مردان شرق دور با فواید این سنگ آشنا هستند . كسانی كه از این سنگ استفاده كرده اند می گویند پا به پای افزایش سلامتی فرد ، رنگ این سنگ تیره تر می شود و هر چقدر از سلامتی فاصله بگیرید رنگ آن روشنتر می شود . یشم سبز به احساسات و عواطف كوچك ، طلاق ، ضایعه دردناك مرگ نزدیكان ، یا از دست دادن شغل می شود . بعضی ها نیز می گویند این سنگ خوش شانسی می آورد .

 

الماس

الماس یا ((سلطان سنگها)) باعث تقویت انرژیهای درونی فرد می شود و تردید و دودلی و بی ثباتی او را از بین می برد . هر چه كیفیت این الماس بهتر باشد اثر آن بیشتر است . الماس باعث تحرك و شادابی شخص می شود و عزت نفس او را افزایش می دهد .

 

هماتیت

هماتیت یا ((سنگ استرس)) نوعی كریستال است كه برای تقویت منطق ، تواناییهای ریاضی ، تفكر منطقی و دانش عمیق بكار می رود . این سنگ همچنین خلاقیت فرد را افزایش می دهد و باعث افزایش تمركز می شود . هماتیت هر گونه امواج منفی را به سوی صاحب آن باز می گرداند و مانع از استرس و فشار روحی می شود . این كریستال مثل تكه ای آهنربا ، درد پا یا درد كمر را جذب می كند و برای رفع دردهای عضلانی یا مفاصل نیز مفید است . هماتیت برای رفع بیخوابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

 

از دیگر سنگهای شفابخش برای مردان ، می توان به موارد زیر اشاره كرد:

سنگ لاجورد (lapis lazuli ، تحریك كننده قوای ذهنی و تقویت كننده قوه درك شهودی)، كوارتز سرخ (Rose Quartz ، بر طرف كننده احساسات منفی و تقویت كننده عشق و انعطاف پذیری) ، كوارتز دودی (  Smokey Quartz، بر طرف كننده پرخاشگری و خشونت و وسوسه های شیطانی ، تقویت كننده حس مسئولیت ، شجاعت و اعتماد به نفس)
قیمت : 5,000  تومان 
خرید پستی

ربات تلگرامآدرس ربات تلگرامی تعبیر خواب : @taabir_faal_botشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات