تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

طالع بینی بچه متولد بهمن

تاریخ:شنبه 30 بهمن 1389-10:41 ق.ظ

طالع بینی بچه متولد بهمنبچه متولد بهمن موجودی بی ثبات ، حساس ، لجوج ، متکی به خود و پرجنب و جوش است . حتی اگر تحت تاثیر اردیبهشت ، کمی آرام و ملاحظه کار باشد ذهن او همچون صاعقه های اورانوسیپرشتاب است. دختر و پسرهای متولد بهمن ظاهراً خیلی آرام و مطیع به نظر می رسند ولی یک باد شمالی می تواند آن ها را دگرگون کند . بچه های متولد بهمن با آن که ممکن است رفتاری غیر قابل پیش بینی داشته باشند ولی در مجموع کودکانی شیرین و دوست داشتنی و شوخ هستند .

تربیت کردن بزرگ نمودن این موجودات شگفت انگیز مسئولیت خطیری است . ذهن آنها آمیزه ای از عملگرایی ، تیزهوشی ، درک قوی و کاوشگری است. این ترکیب گاهی ممکن است شما را خجالت زده و شرمنده کند.

بچه متولد بهمن همواره برای خود رویایی دارد و تا موقعی که رویای جدیدی در ذهن او ظاهر نشده است بدان پایبند است و به آن دل خوش می دارد.

نوجوان متولد بهمن شما موجود برجسته و ممتازی است ، ولی باید به او یاد بدهید که هدف او در زندگی نباید فقط این باشد که تبدیل به یک کامپیوتر انسانی شود .

بچه متولد بهمن خود را به فعالیت های جسمانی تشویق کنید وگرنه دچار رخوت و سستی می شود و دائم در رویا فرو می رود .
نظرات() 

ربات تلگرام
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.آدرس ربات تلگرامی تعبیر خواب : @taabir_faal_botشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic