تبلیغات

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین - تعبیر خواب زنبیل

پنجشنبه 3 بهمن 1392  09:55 ب.ظ    ویرایش: پنجشنبه 3 بهمن 1392 09:56 ب.ظ
توسط: irani uu
نوع مطلب: حرف ز ،

محمد بن سیرین گوید:

زنبیل در خواب، زن است یا کنیزک. اگر بیند که زنبیلی داشت، دلیل که وی از خادمی حاصل شود و بعضی از معبران گویند: زنبیل در خواب، مال و نعمت است.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

زنبیل در خواب، بر نه وجه است

اول: زن.

دوم: خادم.

سوم: کنیزک.

چهارم: قوام دین (مایه برپائی دین).

پنجم: صلاح دین(تندرستی).

ششم: عمر دراز.

هفتم: مال و نعمت.

هشتم: خیرو برکت.

نهم: میراث بردن از جهت زنان.

زنبیل باف در خواب خداوندگار است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب دیدید که زنبیلی به دست دارید در آینده مشتاق یا علاقه مند چیزی یاکاری می شوید که انجام می دهید. این در صورتی است که زنبیل خالی باشد ولی اگر سنگین و پر باشد برای شما خیر پیش می آید و به قدر سنگینی آن چیزی به دست می آورید یا اتفاقی مطلوب می افتد. اگر زنبیل را از کسی بگیرید به شما کاری پیشنهاد می شود که سودبخش است و اگر شما زنبیل خالی به کسی بدهید کاری سودبخش به او پیشنهاد می کنید یا نفعی به او می رسانید. اگر زنبیل پر باشد نفعی مسلم عاید می شود. اگر دیدید زنبیلی گسیخته و پاره شده ، در کاری با شکست و ناکامی مواجه می گردید. این خواب را اگر دختری جوان و دم بخت ببیند تعبیرش شکست عاطفی است و چنان چه همان دختر جوان ببیند زنبیلی پر به دست دارد که نداند درون آن چیست شوهر می کند یا خواستگاری دل خواه برایش پیدا می شود. همین حالت است اگر زنبیل را از کسی بگیرد. زنبیل بافتن آرزومندی است و فریفته شدن به دنیا و به زبان گویاتر کیسه دوختن برای سودهای واهی و غیر معقول.

تعبیر خواب آنلاین زنبیل, تعبیر خواب زنبیل, تعبیر خواب فارسی زنبیل, تعبیر زنبیل در خواب, خواب زنبیل,خواب زنبیل دیدن, در خواب زنبیل را دیدن, دیدن زنبیل در خواب, دیشب خواب زنبیل دیدم, زنبیل به تعبیر آنلی بیتون,زنبیل به تعبیر ابراهیم کرمانی, زنبیل به تعبیر ابن سیرین, زنبیل به تعبیر امام صادق, زنبیل به تعبیر جابر مغربی,زنبیل به تعبیر دانیال نبی, زنبیل به تعبیر لیلا برایت, زنبیل به تعبیر منوچهر تهرانی, زنبیل به تعبیر پرشین فال,زنبیل به تعبیر یوسف نبی, زنبیل به هانس کورت, زنبیل در کتاب سرزمین رویاها, مشاهده زنبیل در خواب, معنی زنبیل در خواب 

   


نظرات()  
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین
تور مشهد , تور چین , تور مسکو ,تور ترکیه , تور باتومی گرجستان , تور زمینی ارمنستان
به این مطلب امتیاز دهید

--------------------
به سایت ما امتیاز دهید