تبلیغات

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین - تعبیر خواب زنبور

پنجشنبه 3 بهمن 1392  08:56 ب.ظ    ویرایش: پنجشنبه 3 بهمن 1392 09:00 ب.ظ
توسط: irani uu
نوع مطلب: حرف ز ،

محمد بن سیرین گوید:

زنبور درخواب، مردی سفله و دون همت است. اگر بیند زنبور او را بگزید، دلیل که او را از مردی دون، رنج و مکروه رسد، یا سخنی ناخوش شنود. اگر بیند زنبور بسیاری بر وی جمع شدند، دلیل که در میان مردمان دون گرفتار شود، خاصه چون زنبوران او را می گزیدند.

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر کسی بیند زنبور وی را بگزید، دلیل که از زنی بد، وی را آزاری رسد. اگر زنبور بسیار در خانه خود جمع بیند، دلیل که او را با زنی سخن چین شغلی افتد. اگر بیند زنبور را بکشت، دلیل که بر دشمن ظفر یابد. اگر بینداز هوا زنبوران بسیار جمع آمده اند، دلیل که لشگری در آنجا جمع شود.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن زنبور درخواب، بر شش وجه است.

اول: هیاهو وغوغا.

دوم: مردم دون (مردم فرومایه).

سوم: لشگر.

چهارم: ملخ (مدح).

پنجم: دشمن.

ششم: فرزندان.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

زنبور سرخ در خواب های ما دشمنی است که آزار می رساند ولی زنبور عسل انسان ضعیف و نادانی است که در غایت امر از جانب او سود عاید بیننده خواب می شود. اگر در خواب ببینید که زنبوری شما را نیش زد و گزید نشان آن است که سخنی سرد و تلخ می شنوید و این بستگی دارد به این که چه نوع زنبوری باشد. اگر در خواب زنبوری را ببینید که در اتاق محل زندگیتان پرواز می کند و شما نگران هستید که مبادا غفلت نمایید و او شما را نیش بزند کسی در خانه شما هست که صداقت ندارد یا این که از عدم صداقت آگاهی دارید نمی توانید کاری بکنید. اگر زنبورهای بسیاری را دیدید ، در جمعی وارد می شوید یا با کسانی آشنایی می یابید که با ایشان موافقت خلقی ندارید. اگر ببینید زنبوری را کشتید بر دشمنی چیره می شوید و او را از خود می رانید.

لوک اویتنهاو می گوید :

زنبورعسل نشانه نیک بختی

نیش خوردن از زنبور : مجادله با دوستان

در محیط کاری : امید زیبا

گله زنبورعسل: محصول پربار

گرفتن : ناراحتی

کشتن : بدبختی

آنلی بیتون می‏گوید:

۱ـ دیدن زنبور در خواب ، نشانة آن است که با کینة تمام دربارة شما بدگویی خواهند کرد .

۲ـ اگر خواب ببینید زنبوری شما را نیش می زند ، نشانة آن است که طعم حسادت و نفرت دیگران را خواهید چشید .

۳ـ اگر خواب ببینید زنبوری را می کشید ، نشانة آن است که دشمنان خود را سرکوب خواهد کرد ، و حق خود را از آنها خواهید گرفت .

 تعبیر خواب آنلاین زنبور, تعبیر خواب زنبور, تعبیر خواب فارسی زنبور, تعبیر زنبور در خواب, خواب زنبور, خواب زنبور دیدن, در خواب زنبور را دیدن, دیدن زنبور در خواب, دیشب خواب زنبور دیدم, زنبور به تعبیر آنلی بیتون, زنبور به تعبیر ابراهیم کرمانی, زنبور به تعبیر ابن سیرین, زنبور به تعبیر امام صادق, زنبور به تعبیر جابر مغربی, زنبور به تعبیر دانیال نبی, زنبور به تعبیر لیلا برایت, زنبور به تعبیر منوچهر تهرانی, زنبور به تعبیر پرشین فال, زنبور به تعبیر یوسف نبی, زنبور به هانس کورت, زنبور در کتاب سرزمین رویاها, مشاهده زنبور در خواب, معنی زنبور در خواب 

   


نظرات()  
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین
تور مشهد , تور چین , تور مسکو ,تور ترکیه , تور باتومی گرجستان , تور زمینی ارمنستان
به این مطلب امتیاز دهید

--------------------
به سایت ما امتیاز دهید