تبلیغات

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین - تعبیر خواب زردچوبه

پنجشنبه 17 بهمن 1392  07:27 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: حرف ز ،

محمد بن سیرین گوید: دیدن زردچوبه به خواب، دلیل بر رنج و بیماری بود. اگر بیند به خروار زردچوبه داشت، دلیل است که او رازیان ومضرت رسد. اگر بیند جامه خویش را به زردچوبه می کرد، دلیل که بیمار گردد. اگر جامه از دیگری بود، تاویل به صاحب جامه بود و در دیدن زردچوبه هیچ خیر و منفعت نباشد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن زردچوبه به خواب تعبیر خوش ندارد. در قدیم از زردچوبه فقط در رنگرزی سود می بردند و نخ ها و خامه های قالیبافی را به وسیله زردچوبه به رنگ زرد در می آورند. در قرون اخیر از زردچوبه استفاده غذایی هم می کنند لذا در نوشته معبران کهن نامی از زردچوبه برده نشده. زردچوبه از نظر معبران و از زاویه علم و تعبیر خواب به علت مشخصاتی که دارد خوب نیست و نشان از غم و رنج و بیماری است. اگر در خواب چیزی به غذا آمیختید که خودتان آن را زردچوبه می دانستید اما رنگ زرد نداشت بد نیست ولی اگر زردی آن را ببینید خوب نیست. اگر زردچوبه به غذا ریختید و طعم آن بد شد غمگین می شوید و دیگران را نیز اندوهگین می کنید. اگر رنگ غذا سرخ شد خوب است. اگر دست و لباستان با زردچوبه رنگین شد از سخنان دیگران آزرده می شوید. اگر با زردچوبه لباس دیگری را رنگین کردید به او اتهام می زنید و او را ناراحت می کنید. اگر زردچوبه را به زمین ریختید و نتوانستید پاک کنید و اثر آن را از بین ببرید کار بدی می کنید که اثرش می ماند و همیشه دیگران درباره آن حرف می زنند.

تگها: تعبیر خواب آنلاین زردچوبه, تعبیر خواب زردچوبه, تعبیر خواب فارسی زردچوبه, تعبیر زردچوبه در خواب, خواب زردچوبه, خواب زردچوبه دیدن, در خواب زردچوبه را دیدن, دیدن زردچوبه در خواب, دیشب خواب زردچوبه دیدم,زردچوبه به تعبیر آنلی بیتون, زردچوبه به تعبیر ابراهیم کرمانی, زردچوبه به تعبیر ابن سیرین, زردچوبه به تعبیر امام صادق, زردچوبه به تعبیر جابر مغربی, زردچوبه به تعبیر دانیال نبی, زردچوبه به تعبیر لیلا برایت, زردچوبه به تعبیر منوچهر تهرانی, زردچوبه به تعبیر پرشین فال, زردچوبه به تعبیر یوسف نبی, زردچوبه به هانس کورت, زردچوبه در کتاب سرزمین رویاها, مشاهده زردچوبه در خواب, معنی زردچوبه در خواب 

   


نظرات()  
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین
تور مشهد , تور چین , تور مسکو ,تور ترکیه , تور باتومی گرجستان , تور زمینی ارمنستان
به این مطلب امتیاز دهید

--------------------
به سایت ما امتیاز دهید