تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

رابطه زناشویی فروردینیان

تاریخ:چهارشنبه 30 بهمن 1387-12:21 ب.ظ

 

رابطه زناشویی متولدین فروردین با سایر ماه ها

 

 

اگر سعی کنند واقع بین بوده و در مقاطع مختلف زندگی خصوصیات مثبت و شایسته یکدیگر را زیر ذره بین قرار داده و تقویت کنند به آرامش دلپذیری در کنار یکدیگر دست یافته و زندگی خوبی خواهند داشت .

فروردین

روابط زناشویی آنها با یکدیگر هیچ کم وکاستی نخواهد داشت زیرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمایلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.

اردیبهشت

آنها در زندگی خیلی خوب می توانند با یکدیگر دوست و صمیمی باشند و از خطاهای یکدیگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرین روحیه تنوع طلب آنهاست که زیاد ثبات ندارند.

خرداد

اگر این دو بتوانند همدیگر را درک کنند و کمی از خود انعطاف پذیری نشان دهند از زندگی آرامی بهره مند می شوند وگرنه با مشکلاتی روبرو خواهند شد.

تیر

با وجود همه تخاصمات و درگیری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بین آنها برقرار باشد زندگی خوبی با یکدیگر خواهند داشت . 

مرداد

آنها باید برای یکدیگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با یکدیگر برخورد کرده و به نیازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند  و به بقای رابطه خود امیدوار باشند . در غیر این صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسیار پیچیده به نظر می رسد .

شهریور

پیوند بین این دو توام با سازگاری و توافق و نیکبختی است. آنها از نظر نیازهای جسمانی نیز با یکدیگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند یکدیگر را ارضا کنند .

مهر

آنها از نظر جنسی بسیار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های دیگر اگر کمی گذشت و خویشتنداری داشته باشند زندگی زناشویی بی دردسری خواهند داشت .

آبان

آنها در کنار یکدیگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط باید مراقب روحیه حساس و زود رنج متولد آذر بود .

آذر

اگر پیوندی میان متولد فروردین و دی صورت گیرد باید با تحمل و صبر و بردباری و خویشتنداری طرفین برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرین سعادت گردد.

دی

هر دو از یک احساس مسئولیت خوب برخوردارند که مانع از بی اعتنایی به خواسته های یکدیگر می شود و رابطه ای گرم و صمیمانه را برای آنها به ارمغان می آورد.

بهمن

این پیوند سرشار از فراز و نشیب و مملو از تفاوتها و تضادها ست.

اسفند

 
 

بچه متولد فروردین

 

 

بچه متولد فروردین احتمالاً زودتر از بقیه بچه ها راه می افتد و زودتر زبان باز می کند . کنترل این بچه کار ساده ای نیست .

کودک فروردینی بسیار دست و دلباز است و اسباب بازیهای خود را با همبازیها  ، پستچی ، سگ همسایه ، و حتی گربه توی خیابان شریک می شود .البته این کار تا وقتی ادامه می یابد که آنها احساسات او را جریحه دار نکنند.

وی آمیزه ای از آرمانگرایی و خیالپردازی و همچنین عملگرایی و اجاجت است .

بچه متولد فروردین باید احساس مسئولیت را یاد بگیرد و آن را می توانید با اتکا به منطق و احساس به او آموزش دهید.

نوجوان مریخی احساسات و عواطف خود را راحت بروز می دهد . اما عده کمی از آنها اگر چه در اوایل دوره نوجوانی خیلی با احساس هستند ولی به زودی گرمای عواطفشان رو به سردی می گراید و خاموش می شود.

 

رئیس متولد فروردین

 

رئیس متولد فروردین خیلی دست و دلباز است و بیش از سایر روسا در شرکتهای دیگر در ایام خاص به کارمندانش پاداش می دهد . او از تملق و چاپلوسی خوشش نمی آید ولی ضرری هم ندارد گهگاه صادقانه او را مورد تحسین قرار دهید.

رئیس متولد فروردین مهارت چندانی در تشخیص شخصیت افراد ندارد . ولی نسبت به نظری که دیگران راجع به او دارند حساس است و به خوبی می فهمد چه کسی از او خوشش می آید .

یکی از ویژگی های برجسته رئیس متولد فروردین قوه اراده اوست . او در برابر تمام بیماریها و مشکلات جزیی مقاومت می کند و در مواقع بحرانی خود را نمی بازد .

کارفرمای قوچ به حدی غرور دارد که حتی به کسی اجازه نمی دهد بفهمد چه موقع به او توهین کرده است . طغیان خشم در او معمولاً کوتاه مدت است و با کینه جویی میانه ای ندارد . اما موضوعی که در او عمیقاً اثر بگذارد فراموش نمی کند .

 

کارمند متولد فروردین

 

کارمند متولد فروردین

اکثر کارمندان متولد فروردین ، در مواقع ضروری ، یا مواقعی که پروژه حساسی وجود داشته باشد تا پاسی از شب کار می کنند.

پول ، انگیزه او برای کار کردن نیست بلکه پیروزی و موفقیت در کار  مهمترین انگیزه او به شمار می رود و پول در مرتبه بعد قرار دارد . او معمولا خرجش بیشتر از دخلش است به همین دلیل ممکن است بارها از شما وام بگیرد. تشویق خیلی بیشتر از اضافه حقوق او را به کار علاقمند می سازد .

به کارمند متولد فروردین همیشه کاری در بیرون اداره محول کنید تا با مردم تماس داشته باشد . هرگز او را برای انجام یک کار یکنواخت در پشت میز اسیر نکنید .

کارمند متولد فروردین از تبلیغ کردن خیلی خوشش می آید و در مورد کارهای شرکت با شوق و شور فراواتن با همسر ، دوستان ، راننده تاکسی و خلاصه هر کسی که به حرفهایش گوش بدهد صحبت می کند .

چوکه آدم خلاق و سازمانگری است در هر شغل و حرفه ای احساس امنیت می کند .

 

افراد مشهور متولد فروردین

 

دین آچسون ، یوجین مک کارتی ، تامس دیویی ، توماس جفرسون ، هارولد استاسن ، بیسمارک ، نیکیتا خروشچف ، پیتر یوستینوف ، جولی کریستی ، جان کرافورد ، سیمون سینیوره ، گلوریا سوانسون ، بتی دیویس ، چارلی چاپلین ، جورج جسل ، مارلون براندو ، لئوپولد استوکوفسکی ، آرتوروتوسکانینی ، لیلی پانز ، جوزف پولیتزر ، لاول تامس ، هنری جمیز ، تنسی ویلیامز  ، ونسان ون گوگ

 

 
   

 
نظرات() 

طالع بینی خورشیدی فروردین

تاریخ:چهارشنبه 30 بهمن 1387-12:19 ب.ظ

مشخصات کلی متولدین فروردین

شما هنگامى كه خورشید در اولین خانه منطقه البروج قرار مى گیرد متولد شده و امواج پر قدرت خورشید و همچنین سیاره فرمانرواى خود (مارس)را جذب كرده اید.این علامت كه فرمانده منطقه البروج است,سر و مغز یعنى هوش ، ذهن قوى و تعقل را نشان مى دهد.برجستگى ویژه شماعزم راسخ است.شخصیت پر تكاپوى شما همراه با قابلیتهاى مافوق عادى فكرى ، شما را مستعد رهبرى در رشته هاى مختلف ، از كسب و كار گرفته تا حرفه هاى هنرى، نموده است.
شما قدرت این را دارید كه دوستان با نفوذى براى خود دست و پا كنید.این مسئله به اضافه تمایل قوى كه براى زندگى اجتماعىدر شما هست
، سرمایه هایى هستند كه باعث مى شوند شما به قله صعود كنید.
(مارس)سیاره هادى شما در رویارویىبا مسایل شهامت زیادى به شما داده است و عزم راسخ و قدرتى كه در وجودتان هست نیز شما را یارى مى دهند;در
صورتى كه این نیروها را به طرز سازنده اى به كار گیرید.كارىنیست كه به وسیله آنها نتوانید انجام دهید ، ولى متاسفانه در درون شما این تمایل نیز وجود دارد كه این نیروها را به سویى سوق بدهید كه نتایج مضرى از آنها حاصل شود.
سیاره مارس شما را متمایل مى كند به اینكه بعضى مواقع تصمیمهاى عجولانه
و از روى انگیزه آنى بگیرید.این امر باعث مى شود كه كمى بى پروا و شتابزده عمل كنید بدون اینكه قبلا در مورد كارى كه مى خواهید بكنید به اندازه كافى فكر كرده باشید.اگر از پیش در مقابل این نوع تمایلات خود جبهه نگیرید ، اختلاف ، عدم تفاهم و جدال و ستیزه در قسمتهاى مختلف زندگى همراه شما خواهد بود.بنابراین قبل از اینكه اجاره نامه ، قرارداد یا هر نوع سند مهم دیگرى را امضا كنید، درباره آن بدقت فكر كنید.به نصایح دوستانى كه قلبا هم سلیقه شما هستند توجه كرده و در هیچ كارى عجله نكنید.زمانى كه تحت فشار هستید هیچ نوع تصمیمى نگیرید.این موضوع بسیار مهم است زیرا شما شخص فكور و ایده آلیستى هستید.موجودى دلسوز و قابل اعتمادید.این قابل اعتماد بودن شما باعث میشود كه بسادگى شما را بفریبند و همدردى شما به دیگران اجازه مى دهد كه مسایلى را به شما تحمیل كنند.شما باید بیاموزید كه تملق را از ستایش صادقانه تشخیص بدهید و در مورد مردمى كه با شما سر و كار دارید قاطع تر باشید. مهم نیست اگر بعضى اوقات این مسئله باعث ناراحتى جزئى بشود.براى موفقیت در زندگى شانسهاى شما فوق العاده است. گرچه به علت اینكه موجود فعالى هستید متمایل به داشتن شغلهایى هستید كه با تجارت همراه است لیكن پول به تنهایى براى شما اهمیت چندانى ندارد و فقط نشانه اىاست از قدرت و امنیت.در اوایل زندگى ، امكان این هست كه به دلیل نداشتن راهنما یا قدم گذاردن در یك راه غلط ، مقدارى پریشانى و شكست برایتان پیش بیاید ، ولى هنگامى كه خودتان را باز یافتید ، با سرعتى غیر عادى به سوى ترقى گام بر خواهید داشت.
احتمالا مسئولیتهاى زود هنگامى به دوش متولدین این ماه گذاشته مى شود.
این تجربه ها براى سرپا ایستادن شما در زندگى آینده تان مفید خواهد بود. خیلى مطبوع خواهد بود اگر براى ایجاد تعادل در شخصیت خودتان ، در اوایل زندگى و جوانى آموزشهایى در رشته هایى كه خلاقیت دارد و یا رشته هاى هنرى ، به شما داده شود.طبیعت شما به مهربانى بهترین پاسخ را مى دهد و در عوض از اجبار و استبداد خشمگین مى شوید.شما نه تنها از انتقاد عصبانى مى شوید بلكه باید بر ضد این حالت كه حتى پیشنهادات هم گاهى شما را خشمگین مى كنند بجنگید.به هر حال آنقدر با هوش هستید كه بتوانید بر این خشم غریزى غلبه كرده و انتقادات را بخصوص اگر سازنده بود و از طرف دوستان صمیمى و صادق به عمل آمده باشد، بپزیرید.باید سعى كنید بر علیه زود خشم بودن و رد كردن انتقادات دیگران بجنگید ، زیرا پر تكاپو بودن شما ایجاب مى كند كه اعمالتان با ملاحظه كامل انجام گرفته و در بعضى موارد محدود بشوند.از جهت عاطفى شما مجموعا موجود متعادلى هستید ، فقط گاهى كمى تاثیرپذیر و كج خلق مى شوید.دیگران به آسانى مى توانند شما را افسرده یا خوشحال كنند.قوه تخیل بسیار زیادى دارید.با محبت ، صمیمى و بخشنده هستید و دلتان مى خواهد تا جایى كه مى توانید به دوستان خود كمك كنید.
شما دوست خوبى هستید
، ولى اگر از كسى رو برگردانید براى همیشه به روابط خود با او خاتمه مى دهید.سعى كنید قبل از اینكه دوستى را از زندگى خود برانید ، مطمئن شوید كه كار درستى مى كنید.
ماه فروردین این قدرت را به شما مى دهد كه جاى خود دا در بالاترین حد كسب
و كار و زندگى اجتماعى باز كنید.اشخاص مهم شما را در راه رسیدن به شهرت و سعادت یارى خواهند كرد.این اشخاص ممكن است حقوقدان ، طبیب ، سیاستمدار ، بانكدار و یا یك هنرمند باشند.در سرنوشت شما رسیدن به موقعیتى كه در آن رهبر عده اى باشید و یا در دستگاه دولتى به عنوان یك فرد قابل اعتماد كار كنید ، پیش بینى شده است

 

زن متولد فروردین

 

? عشق از زندگی جدا بوده است? بدون شك منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است . نمی دانم به كسی كه عاشق یك چنین زنی باشد ، باید تبریك گفت و یا به حالش متاسف بود . ممكن است تصور كند كه عشق همه چیز زندگی است .در حالی كه او چنان مجذوب دنیای خاص خویشتن است كه در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند . او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی كند.

طبیعی است كه زندگی بدون مرد ، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست . او همیشه دلش می خواهد وشاید بتوان گفت نیازمند به آن است كه قلب مهربان و خواب های طلایی اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یك چنین موجودی در ذهنش وجود دارد و موجودی كه ممكن است مربوط به سالهایی بس طولانی گذشته و یا سالهای بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او درشبهای مهتابی بهار به این عشق رو یایی خود می اندیشد و یكبه جالب آنكه بر غم وجود یك چنین آرزوی عمیقی اگر یك چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد ، كمبود آن را احساس نمی كند زیرا همیشه در ضمیر ناخود آگاهش معتقد است كه هر كاری را ه یك مرد می تواند بكند ، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.

زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می كند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می كند بدون اینكه نیازی به وجود خودش خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می كند بدون آنكه نیازی به وجود یك مرد داشته باشد . به نظر او انجام كارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد كه به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است كه یك چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مردها خوش آیند نیست . زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز میگردد.

دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاك در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال كسی می گردند كه جزو این عده نباشد . او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست كه بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی كه عشقش را مورد تهدید قرار داده است ، دست رد بزند. این درست نمونه كاملی از خصوصیات اخلاقی یك متولد ماه فروردین است و او حتی پس از اینكه در زیر ضربات خرد كننده حوادث به كلی درمانده شد و تنها طفلش از دنیا رفت و مردی كه دوستش می داشت وجایش را برای خاطر او به خطر انداخته بود ، تركش كرد، باز قادر است بگوید كه : ? باشد و فردا هم برای خودش روز دیگری است ? و این برای آمدنش انتخاب كرده است. زنی با قدرت فراوان كه می تواند بر همه غمنامه ای یك نقطه پایان بگذارد و قادر به ایفای كامل نقش یك زن است و یعنی فرو ریختن اشك در موقع لزوم و به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامی كه مردی در زندگی او وجود نداشته باشد . طبیعی است داشتن یك چنین خصوصیات تهاجمی چندان جالب نیست و اما خوش بینی و امید او به آینده روشن ، ضامن معتبری برای سعادتمند شدنش می باشد.

زن متولد فروردین ، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد كه دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید . وفاداری او به عشق تا زمای كه شما به آن پای بند باشید ، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیك می باشد. او به هیچ صورت مایل نیست كه شكار بشود و اما اگر دید كه شما تعقیبش نمی كنید ، دلسرد می گردد كما اینكه او از مردی كه بخواهد به طور كامل بر وی مسلط باشد ، گریزان و از مردی هم كه خودش را روی پاهای او بیندازد، روگردان و بیزار است.

متولد فروردین قبل از آنكه بگذارد گرمی عشق سراسر وجودش را در بر گیرد، می خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم كند تا در این كشاكش طعم قدرت مردانه او را بچشد. او به طرز باور نكردنی رویایی است و همیشه آرزو دارد پرنس مورد علاق اش سوار بر اسبی سفید بیاید و او را برباید و به خاطر عشق او بادنیا بجنگد و آنچه را می خواهد در اختیارش بگذارد ، بدون اینكه قدرت مردانگی خود را فراموش كند و چون یك چنین موجودی فقط در رویا وجود دارد ، اغلب تنها می ماند . روزهایش روشن و مملو از هیجان است و شب هاییش تاریك و خاموش اما شعله های امید هرگز در قلبش خاموش نمی شوند و او پس از هر شكست قدم تازه ای پیش می گذارد. او باید از عشق خود احساس غرور كند اما این امر نباید موجب بشود كهشما ذوق و استعداد او را نادیده بگیریدو هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز كوشش می كند كه دو برابر آن نیازمندی های شما را بر آورده سازد. او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد ، مال و وقتش را صرف دیگران كند ، اما وقتی پای دل به میان آمد، ناگهان موجود دیگری می شود . آنچه كه از آن اوست . این امر قاطعیت مطلق دارد. كوچكترین خطایی می تواند حسادت او را مثل یك بمب منفجر كند. مراقب باشید كه در حضورش از هندمند مورد علاقه خود تعریف نكنید و یا از زن دیگری ولو اینكه از دوستان او باشد ، صحبتی به میان نیاورید . مردی كه زنش متولد فروردین است ، بهتر است در اداره منشی مرد داشته باشد . این زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشكند ، در مدتی بسیار كوتاه از توده ای آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نكته مهم این است كه آتش تنش زود خاموش می شود در حالی كه سردیش ابدی است.

زن متولد ماه سال چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و متوقع است كه شما به وی و وفاداریش اطمینان كامل داشته باشید در حالی كه عكس این امر را الزامی نمی داند. او به رغم تمایل شدیدی كه به آزادی خود دارد ، فوق العاده به شوهرش وفادار است و متولد این ماه به طور طبیعی قادر به دوست داشتن دو مرد نیست زیرا بیش از آن صاف و صادق است كه بتواند یك چنین نقش ریا كارانه ای را به عهده بگیرد و ایفای نقش كند. اگر این زن، شوهر داشته باشد و عاشق مرد دیگری گردد، قبل از آن كه به وی خیانت كند ، رك و راست حقیقت را به شوهرش می گوید كه دیگر نمی تواند زندگی مشتركی داشته باشد. این زن می تواند شور و هیجانی بسیار عمیق و تخیلاتی صوفیانه و عارفانه داشته باشد . این دو خصلت به شیوه ای غریب در وجود او با هم آمیزش دارند. او هر نوع رابطه ای را صمیمی و حقیقی و ابدی می داند و خیانت و بكار بردن را به كلی احمقانه و غیر ضروری می داند. عشق او مثل حركات و گفتارش بی غل وغش و رك و پوست كنده است.

زن متولد برج اصولا واجد قابلیت های زیاد است، به طوری كه تقریبا از عهده انجام هر كاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. اگر در ارتش باشد ، خشونت یك گروهبان را به خود می گیرد و اگر مانكن باشد، ظرافت های یك دختر تمام عیار هیجده ساله را در خود بوجود می آورد . به هر صورت به شغل و كارش علاقه مندی نشان می دهد و به این دلیل كمتر ممكن است كه از كار به خاطر عشقش دست بردارد.

البته از آنجا كه او دختر رمانتیكی است ، این امكان وجود دارد كه اگر عاشق شد ، به خیال تحقق بخشیدن به رویاهای طلائی خودش وداشتن یك خانه كوچك زیبای چوبی در حاشیه جنگل های شمالی و نشستن جلوی بخاری كه گندم های هیزم در آن شعله ور است و لذت بردن از زندگی در جوار معشوق سبب شود كه موقتا كارش را رها كند و اما وقتی كه رنگ های این خانه جلای اولیه اش را از دست داد و این جا و آنجای طاقش شروع به چكه كرد وآنوقت با سرعت به جستجوی كسب و كار و موقعیت اجتماعی خود بر می خیزد . جلویش را نباید گرفت ، زیرا اگر خواسته های روحی متولد فروردین ماه بر آورده بشود، خیلی ساده از هر مشكل كوچكی كه بو جود بیاید كوه بزرگی می سازد ودرد سر درست میكند. در عمل تقریبا كاری وجود ندارد كه زن متولد فروررین ازعهده اش برنیامد.

اگر از او چیزی را بخواهد و یا احساس كند كه داشتنش برای او ضروری است ، مصممانه قدم پیش می گذارد اعم از این كه آن كار انجام شدنی باشد یا نباشد و به همین ترتیب در مقابل مشكلات چنان پایداری از خود نشان می دهد و چنان خود را با محیط تطبیق می دهد كه باورش به راستی مشكل است.

زنی را می شناختم كه به علت خراب شدن وضع مالی شوهرش مجبور بود با سه بچه خود در یك آپارتمان دو اتاقه زندگی كند . او روزی در خانه با خانمی كه فال قهوه می گرفت و اصلا با یكدیگر آشنایی نداشتند ، بر خورد كرد و این خانم پس از نگاه كردن به فنجان قهوه كه از آن نوشیده بود ، با ناراحتی گفت كه زندگی سختی در انتظارش می باشد و این زن صادقانه پرسید : می توانید بگوئید كه این زندگی تلخ از كی شروع می شود؟

همین خانم یك روز به سرش زد كه یك سگ هم بیاورد و نگاه دارد و چون صاحب خانه گفت كه ? خانم : شما خودتان هم برای دو اتاق زیادی هستید تا چه رسد به اینكه سگ هم بیاورید ? برای جامه عمل پوشاندن به خواسته اش ناگهان به فعالیت افتاد و به این در و آن در زد و یك دوره كلاس كار با كامپیوتر را دید و خلاصه در كمتر از یك سال وضع زندگی خود را از این رو به آن رو كرد. با در آ مد خوبی كه نصیبش شده بود ، آپارتمان بزرگتری گرفت و سگ مورد دلخواهش را به خانه آورد . او تمام این و تلاش را فقط برای آوردن یك سگ به خانه و باز كردن جا برای آن سگ تحمل كرد . زن متولد برج قوچ به علت خوش بینی زیاد ، همیشه معتقد است كه تیره روزی و ناكامی سرانجام روزی بر طرف می شود و آفتاب همیشه زیر ابر نمی ماند و به علت داشتن یك چنین طرز تفكری است كه به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم برای كسانی كه به آن اعتقاد دارند، همیشه رخ می دهد . این خانم در كارهای خود خیلی عجول است و در نتیجه چه بسیارند دفعاتی كه این عجله برایش اشكالاتی به وجود می آورد اما او تا اولین تارهای خاكستری رنگ در لا بلای مو هایش پیدا نشده است كه هر چیزی را باید از راه تجربه یاد بگیرد. به غرور خود سخت پایبندی نشان می دهد و اعتقادش بر این است كه شكسته شدن غرور پایان زندگی است.

از لحاظ عشق این امكان وجود ندارد كه زن متولد شده در ماه فروردین فریب گرگ های در لباس میش را بخورد و او را در مقابل زن فریب ها مصونیت دارد و خطر بزرگتر او را از جانب مرده های ایده ال و رومانتیك تهدید می كند كه تازه در این مورد نیز او بارها مرده ایده آلی را كه سر راهش قرار بگیرد ، در بوته آزمایش قرار می دهد.

كمتر زنی ممكن است مثل زن متولد فروردین ماه مددكار و دادرس باشد . او خیلی راحت برای اطرافیانش هدیه ای گران قیمت می خرد و در موقع بیماری ازایشان پرستاری می كند و به آنها پول قرض می دهد و سعی می كند بر ایشان كار پیدا كند و در مقابل انتظار مقابله به مثل راهم دارد.

او هر كاری را با شور و حرارت خاص انجام می دهد و اما شخصا منكر داشتن یك چنین خصوصیاتی است كه اگر غمگین بود ، شوهرش هم غمگین واگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد. او نه تنها مایل است كه دوستان شوهرش را بشناسد، از میزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئیات كارش را بداند ، بلكه حتی می خواهد كه در خواب هاو رویاهای او نیز شریك باشد و همین حق را برای او قائل است. اگر بفهمد كه شوهرش چیزی را از او پنهان كرده است ، دیوانه می شود و عصبانیت او واقعا نا خوش آیند است . هرگز نباید در جلوی دیگران كوچكتر ین ایرادی از طرز لباس پوشیدن و یا آرایش كردن و یا رفتارش گرفته شود. اگر این نكته رعایت شود ، او هم نسبت به رعایت حال و شخصیت شما در میان جمع پایبندی وسواس آمیز نشان می دهد.

جریحه دار كردن غرور و یا به مسخره گرفتن احساساتش قلب او را می شكند. اگر او با یك چنین رویدادی مواجه بشود، به آغوش شوهرش پناه می برد و در آن لحظه دنیا برایش تیره وتاریك است و او خود را عمیقا بی دفاع و آسیب دیده احساس میكند و اینجاست كه شوهرش این امكان استثنایی را پیدا می كند تا موقعیت خود را در روح و قلب او استحكام بیشتری ببخشد . او عاشق قدرت است و می خواهد كه همیشه واجد آن باشد و وقتی احساس كرد آن را از دست داده است ، باید از جایی دوباره تحصیل قدرت كند.

حالت ایده ال و خوش بینی بیش از حد زن متولد فروردین اغلب باعث می شود كه به هنگام مواجه شدن با حقایق زندگی آزرده خاطر بشود . در یك چنین مواقعی دستیابی به قلب او كار فوق العاده ساده ای می گردد. اندكی نوازش و بازگرداندن اعتقاد اعتماد به نفس به او دردهای دلش را چهار طاق باز می كند. او صمیمانه انتظار دارد كه شوهرش در صورت لزوم با تمام قوا به جانبداری از وی برخیزد و با دشمن به مقابله برخیزد( اما شما این كار را چنان انجام بدهید كه راه برگشت از بین نرود زیرا همسرتان ممكن است خیلی زود یك چنین تصمیمی بگیرد) اگر مرد دلخواه خود را پیدا كند، به راحتی از همه چیز دست بر می دارد و او بدون وفاداری و صفای عاشقانه زندگی را هیچ می داند. به عنوان زن خانه شریكی دلسوز و یار و یاور است.

احتمالا خواهان داشتن كاری در خارج از منزل است زیرا محیط خانه برای شور و هیجانی كه در وی وجود دارد ، بسیار كوچك و محدود كننده است. عصبانیتش شبیه به جرقه ای است كه ناگهان از آتش بیرون می ریزد و ناگهان ظاهرمی شود و زود از بین می رود اما تعداد این جرقه ها معمولا بیشتر از مواردی است كه می تواند آرامش خیالی برای شوهرش ایجاد كند. نكته ای كه باید به آن توجه كرد این است كه عصبانیتهایش ظاهری است ولی لطف و مهربانی اش عمیق و واقعی است . اندكی پر حرف اما حرف هایش سطحی و بی پایه نیست و در آن آثار هوشمندی كاملا مشاهده است و به این دلیل منطقا انتظار همدردی دارد . شوهر یك چنین زنی مجبور است او را به هنگام بروز بیماری به زور به رختخواب بفرستد اما بعد لازم است كه كنارش بنشیند و دستش را در دست بگیرد.

زن متولد برج حمل در خانواده فوق العاده فداكار و كمك رسان است . اگر شوهرش از كار بیكار شود ، بدون تاخیر كاری پیدا می كند و نمی گدارد چرخ زندگی از حركت بایستد اما به طور حتم برای شوهری كه در آمدش از او كمتر باشد، احترامی قائل نیست ( در این حالت اگر چه او را ترك نمی كند اما شاید به علت جریحه دار شدن غرورش دیگر آن دلشادی سابق را نشان نمی دهد.) یك تعریف از طرز آرایش یك زن دیگر نیز همین حالت را در او به وجود می آورد اما خطرات احتمالی این كار خیلی بیشتر است. اگر بتوانید محیط زندگی خود را پا بر جا نگاهدارید ، او را به طرزی واقعا باور نكردنی شاد و دوست داشتنی خواهید یافت.

او به عنوان مادر پیوسته مواظب است كه بچه هایش تمیز ، شاد و سلا مت باشند . عقل معاش خارق العاده از خود نشان نمی دهد اما شما می توایند او را یكی دو بار امتحان كنید. هیچ بعید نیست قابلیتش در این كار به اندازه ای كه مورد نظر شماست ، باشد.

او ممكن است هر بار كه بچه اش گریه می كند ، بغلش نكند و یا مثل برخی از مادرهای دیگر در حمایت از كودكش روش اغراق آمیز نداشته باشد اما این بچه بلا شك مهربانی های مادرش را فراوان می بیند و عشق مادر به قدر كفایت نصیبش می گردد.

به علت داشتن تخیلات شاعرانه دنیایی مملو از زیبایی ها و رنگ ها در ذهن بچه هایش به وجود می آورد اما انضباط را هم لحظه ای فراموش نمی كند . تنبیه بدنی نمی كند ولی از حرفش هم بر نمی گردد .

او خیلی دیر به مواد مخدر معتاد می گردد اما از انتقام كشیدن لذت می برد و خیلی زود عصبانی می شود و خیلی هم آرام می گردد.

صمیمانه به شوهرش كمك می كند كه به آرزوهایش جامه عمل بپوشاند. اگر شوهر زن متولد فروردین فقط به اندازه نصف مقداری كه او به وی ایمان دارد ، به او ایمان داشته باشد، زندگی زناشوئی آنها واقعا سعادتمندانه خواهدبود.

 

مرد متولد فروردین

 

مردی است رك و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب كه دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.

منجمین، مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف كرده اند. ( رعد وبرق، مشعل پرنده، منبع نیروهای صادق و رك و راست)او برای زن می تواند یك آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشدو یك آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان.

اگر در جستجوی یك مرد سربراه ، همیشه یكنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نكنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.

او می تواند مدتی شمارا غرق در شوق و حرارت بكند و بعد در یك لحظه مثل یك تكه یخ سرد و خاموش بشود. در لحظه ای كه در اوج هیجان است ، حرفی زنید و یا كاری بكنید كه مطابق میلش نباشد ، آنگاه درست مثل چراغی كه كلیدش زده بشود ، فورا خاموش می شود. او با ملاحظه كاری و محافظه كاری میانه خوبی ندارد . شجاع و با اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امكانات خود نیز قدم فراتر می گذارد . مرد متولد برج حمل یك موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است . باری بعضی اوقات كاركردن را او می تواند مشكل باشد اما بدون شك بسیار مفید است.

او هرگز به گذشته فكر نمی كند، رفتار و قیافه ظاهری اش جوانتر از سنش به نظر می رسد اگر چه از بسیاری جهات خوش آیند است اما گاهی موجب می شود كه نسبت به سنش قدری جوانتر جلوه كند و این حالت تا وقتی كه پا به سن بگذارد، در وی باقی می ماند. او با این دست و آن دست كردن و ذره ذره جلو رفتن جدا مخالف است و پیوسته مایل است كه یك قدم از دیگران جلوتر بدود. او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت، احساسات و امكاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی كسانی كه ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد ، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با كسانی كه دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف كار كند، به موجود دیوانه كننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یكدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

وقتی عاشق می شود ، گویی یك شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد كه گویی در تمام كره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد كه عشقش تنها عشق حقیقی است كه از بدو پیدایش به وجود آمده است. اگر این عشق بشكند ، با تمام نیرو و با استفاده از كلیه امكانات سعی می كند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره كوشش به خرج می دهد. مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینكه طرفش متولد طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است كه در هر عشقی میخواهد مولف یك كتاب عاشقانه باشد و در یك كتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به طور كلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام كند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی كند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه كند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ كنید ، با كمال تعجب می دیدید كه روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر كاری مخصوصا كار عشق بدون شك یكی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

به احتمال قوی هیچ یك از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند. صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شكوفا وآتشین نگاه می دارد . اما امان از روزی كه كتاب عشق برای او یكنواخت نشود و طوفان آرام بگیرد ، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یك شیرین دوم، سوم، چهارم و حتی هزارم می رود. از آنجا كه در كار عشق ، مثل بقیه امور زندگی ، پاكباز و صادق و هیجان پرست است ، اگر عكس العمل معشوقه چنانكه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد كه بر غم كوشش هایی كه به خرج می دهد ، نمی تواند به مقصود خود كه بر خورداری كامل از یك عشق است برسد، در عرض مدت كوتاهی تغییر عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می كشد.

در زندگی زنا شوئی پایبند اصولی است كه اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد ، او گاهی به راستی میل ندارد زنش را دائما در حال آرا یش كردن ، رنگ كردن مو ببیند. او را هرگز به حریم اتاقی كه مخصوص آرایش ونظافت است راه ندهید. اگر شوهر یك زنی متولد فروردین ماه بود ، باید جدا مواظب باشد كارهایی از قبیل گذاشتن پاها به روی میز و جویدن آدامس به هنگام تماشای تلویزیون ، و سایر حركات جلف وسبك انجام ندهد. او را به جزئیات زندگی كاملا خصوصی خود مثل دعوای با مادرتان ، یا گذاشتن پماد به روی زخم روی كمرتان و از قبیل مسائل شخصی آشنا نكنید. وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری كه دوست دارد ، ببیند. مبادا جمله و كلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا برایش دیوانه كننده خواهد بود . اگر متوجه بشود كه این میل و خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد ، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شكسته میشود ، بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد كه همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد . از نظر او این كار به هیچ وجه خیانت محسوب نمی شود. او خود را گناهكار نمی داند ، از نظر او زن بی احساس اوست كه خیانت كرده است، او خیال می كرد كه زنش موجودی است دوست داشتنی و گرم و صمیمی در حالی كه اكنون می بیند تمام افكارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است. او به طور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته ، بی احساس ، كم هوش، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا از خود عكس العمل نشان می دهد . در مقابل اگر زن یك چنین مردی به خواسته اش توجه كند، می تواند مطمئن باشد كه او با بزرگواری تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می گیرد . قلب متولد فروردین ماه فقط یك اتاق برای یك زن دارد ( مگر اینكه والدینش هر دو متولد ماه جوزا ?خرداد? باشند.) او خیلی قبل از آنكه به همسرش خیانت كند، از او فاصله می گیرد و از وی دلسرد می گردد و قبل از اتفاق این واقعه به شكلهای مختلف به مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد. متولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفی باف متنفر است. زنش باید او را متقاعد بكند كه از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فكر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا كند ، این كاری است كه آزمایشش برای هر زنی كه شوهرش متولد فروردین است ، بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود. او در عین حال كه ایده آل است، به حقایق نیز توجه شدید دارد، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینكه هرگز نمی تواند ببیند كه عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی كه در تصمیم های خود خیلی پابرجاست ، برای همسرش این امكان وجود ندارد كه بتواند آب رفته را به جوی برگرداند. برای این كار اوانتخاب نماید. اگر قبلا كمتر به خواسته های او توجه شده است ، برگرداندن او از نیمه راه فرار از منزل محتاح كوشش فراوان است و زن باید در این حالت به این نكته توجه كند كه شوهر متولد فروردین از پنجه افكندن لذت فراوان می برد، او تشنه رقابت ، كشمكش و نبرد است، پی در این بارزن باید از تمام امكانات و ریزه كاری های زنانه خود استفاده كند تا از نبرد پیروز و موفق از آب در آید . در یك چنین كشاكشی اسلحه ای كه اصلا نمی تواند موثر واقع شود، سعی در جلب او از راه سكس است ، اما همین آدمی كه درمقابل اسلحه سكس مطلقا از خود مصونیت و قدرت نشان می دهد، واجد من الوجوه نباید از تحریك حس حسادتش استفاده بشود. یك كلمه و یا حتی یك نگاه گرم شما به مرد دیگری می تواند او را همیشه از شما سرد كند( ولو اینكه جسمش به علل مختلف در خانه باقی بماند) او می خواهد كه در هر مورد جلوتر و بر تر از دیگران باشد و این حالت شامل حال قلب شما نیز می گردد . متولد برج فروردین دارای حس مالكیت و حسادت فوق العاده شدیدی است . در این مورد فقط متولدین ماه اسد ( مرداد ) عمس العمل شدیدتری از خود نشان می دهند و شاید به همین دلیل هم باشد كه از تا از كسی صد درصد اطمینان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد. زن یك مرد متولد فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد كه گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر وریا است و او این كار را حق مسلم خود میداند در حالی كه زنش را به شدت از آن منع می كند. اگر این شخص متولد ده روز اول فروردین باشد، زنش را به یك پا سنگ می بندد و متوقع است كه او باید بدون اعتراض همانجابماند و این زن اگرمی خواهد كه شوهرش واقعا از آن او باشد و هرگز به وی خیانت نكند و لحظه ای از فكر او غافل نباشد ، نه تنها نیاید حتی یك انگشتش را از دایره ای كه به اطرافش كشیده شده است ، بیرون بگذارد بلكه حتی باید مواظب حركات چشم هایش نیز باشد كه مبادا به روی یك مرد نگاه یا خنده معصومانه كند.

یك مرد متولد فروردین ماه طبیعتا دارای حس یاغی گری است .. او عشق وافری به طرد واضعین و مجریان قوانین دارد و ایمان دارد كه خودش از هر موجود دیگری بهتر و بیشتر می توانید جوانب موضوعات مختلف را در نظر گرفته و به كنه آنها پی ببرد. البته هیچ استبعادی وجود ندارد كه واقعا هم همینطور باشد ، اما طبیعی است كه قبولش برای دیگران آسان نیست. آز آنجا كه او عادت دارد مستقیما به قلب مشكلات حمله كند و در این كار بدون هیچ نوع عادت دارد مستقیما به قلب مشكلات حمله كند و در این كار بدون هیچ نوع مقدمه ای با شتابزدگی قدم پیش بگذارد ، احتمال بسیار است كه در زندگی به دفعات زمین بخورد و با ناكامی مواجه بشود و از آنجا كه همیشه می خواهد رهبر باشد و از دنباله روی وحشت دارد، بالطبع قدرتمند ترها بارها به وی می آموزند كه نمی تواند یكه تاز میدان باشد، و در این حالات است كه آغوش همسرش تنها پناهگاهش می شود و سعی می كند در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام ببخشد، و این جاست كه همسرش پی می برد در ورای این اعتماد به نفس عجیب، و این حالت تجاوزكارانه، نقطه ضعفی در نهاد او وجود دارد كه عبارتست از اینكه او ترجیح می دهد بمیرد ولی به ضعف و شكست اعتراف نكند، زنی كه بتواند در یك چنین مواقعی با ملاطفت و ملا یمت و نثار عشق خود او را یاری دهد، تا شكست مزبور را جبران یا فراموش كند، می تواند یقین داشته باشد كه قلب شوهرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت. در این گونه مواقع به هیچ صورتی حق را به جانب دشمن او ندهید. او همیشه خواهان آن است كه همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.

در طبیعت متولد فروردین ریا و تزویر به ودیعه گذاشته نشده است و به این ترتیب وقتی از كسی رنجیده ، آثار ملال و رنجش در او خیلی زود معلوم میشود. در چنین وضعی رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشكارا عوض می شودو این حالت معمولا با تذكر صریح رنجشی كه پیدا كرده است، به نقطه اختمام خود می رسد . در مقابل باید جوش وخروش ها و حتی پرخاشجویی های ناگهانی او را كمتر جدی گرفت زیرا مفهومشان قطع رابطه دوستی نیست و یك آتشفشان زود گذر است . به این ترتیب از قهر و بی اعتنایی او باید خیلی بیش از داد و فریاد ش ترسید.

متولد اولین ماه سال حیله گری و نقشه كشی ودوز و كلك را نمی پسندد. او آدمی است رك و راست و این حالت را چه در امور تجاری و كار و در عشق و احساسات آشكارا میتوان در وجودش دید وشناخت. او وقتی هدفی را در نظر گرقت چه در مسائل مادی و اجتماعی و اداری و چه در عرصه عشق و عاطفه یك دقیقه را هم نمی خواهد تلف كند. مثلا اگر پی برد كه عاشق است، فورا قدم پیش میگذارد ، اما در این مورد باید به وی امكان داده شود كه خودش به این امر واقف بشود، نه اینكه در تنگنا گذاشته شده ، كه خیال كند عاشق شده است.

در زندگی خانواده متولد ماه فروردین به همان سماجتی كه سعی دارد همیشه در راس و قبل از همه باشد ، در عذر خواهی پس از بگو مگو ها نیز قبل از طرف مقابلش قدم پیش می گذارد و به همین ترتیب اولین نفری است كه در صورت لزوم از همسر آزرده خاطر خود پوزش میطلبد. او به هنگامم بیماری و یا ناراحتی شانه به شانه همسرش می ایستد. ار بذل جان ومال به هیچ صورت دریغ نمیورزد و از انواع مكاتباتی كه برایش وجود داشته باشد، استفاده می كند تا زنش غمهای خود را فراموش كند.

برای متولد ماه فروردین هیچ چیز به اندازه همسرش در این دنیا ارزشمند نیست( البته همسری كه از نظر او دلخواه باشد) با وجود این وقتی موضوعی فكرش را مشغول می دارد و به مسئله ای بغرنج می اندیشد ، هر گز میل ندارد كه كسی مزاحمش بشود و یا به كمكش برود . شما اگر شوهرتان متولد اولین ماه سال است، فقط و فقط وقتی به كمكش بروید كه از شما مدد بخواهد . یادتان باشد شما همسرش هستید اما باید همیشه یكی دو قدم خودتان را از او عقب تر نگاه دارید.

یك چنین مردی می خواهد كه زنش در عین حال هم یك زن به تمام معنی باشد و هم یك همسر، او می خواهد كه شما بتوانید در مواقع مختلف بطور مستقل دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال فراموش نكنید كه مایل است به او وابسته باشید، از و حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری او را ارضاكنید. اگر شما به نحوی این حس او را جریحه دار كنید، ممكن است با سخت ترین عكس العمل ها مواجه شوید و او بدترین كلمات را به شما می گوید ، در حالی كه واقعا منظورش به هیچ وجه حرف هایی كه می زند نیست و لحظه ای پس از فروكش كردن جوش وخروشش انتظاری دارد كه شما درست مثل خودش فورا جریان را خاتمه یافته تلقی كنید.

مرد متولد برج حمل می خواهد كه عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد . از شنیدن ایراد چنان بیزار است كه ممكن ناگهان روی همه چیز خط بطلان بكشید . او به علت علاقه واقعی كه به زن و همسرش دارد، به زحمت می تواند بودجه خانواده را تا آخر برج متعادل نگاه دارد ، اما شما یادتان باشد كه اگر شوهرتان متولد فروردین است، هرگز از او نخواهید خرج خانه را به دست شما بسپرد. اگر او در جائی كارمند بشود، به احتمال قوی شغلش را خیلی زودتغییر می دهد و این تغییر ادامه پیدا می كند تا سر انجام در جایی خودش رئیس خودش بشود ، اما در تمام این مدت تا پای جان می كوشد كه خانواده اش دچار مضیقه مالی نشود . متولد برج قوچ برای كودكان تازه به دنیا آمده اش یك مو جود خیال انگیز است . اما بعدها ، وقتی بچه هایش هفت هشت ساله شدند ، كوشش می كند تا آنها را به پیروی از خود وادارد و نیازمند به استقلال می باشند و او نباید همه الگوهای زندگی خود را به آنها تحمیل كند . پدر بودن یكی از نقش های زندگی است كه او سخت به آن علاقمند است. اما در عین حال ممكن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نیز نشان بدهد اگر فقط احساس كند كه بچه ها برای مادرشان بیش از او ارزش قائلند ، گرفتار حسادت می شود، و خیلی زود و سریع یك حالت بی تفاوتی نسبت به آن پیدا می كند.

 
نظرات() 

سنگ های شفا بخش

تاریخ:دوشنبه 21 بهمن 1387-12:18 ب.ظ

به راستی سنگهای هدایای از جانب زمین هستند . به نظر می رسد كه كودكان نوعی جاذبه و گرایش طبیعی نسبت به سنگها دارند و دلشان می خواهد هر نوع سنگ یا كریستالی را از زمین برداشته و آن را به طور كامل كشف كنند . در این گونه مواقع ، آنها تمام حواس خود را بكار می گیرند و دوست دارند بفهمند هر كریستالی به چه چیزی شباهت دارد ، آن را با سرانگشتان خود لمس می كنند ، یا حتی كریستال را به سایر نقاط بدن خود می مالند . آنها كنجكاوند كه بدانند وقتی كه یك كریستال به زمین یا درون آب می افتد چه صدایی می دهد ، و یا چه بو و مزه ای دارد .

بعضی كودكان از حواس فراوانی خود استفاده می كنند تا بگویند كه كریستالها به آنها چه می گویند . حتی بدون اینكه آموزشی به آنها داده شده باشد به گونه ای اسرارآمیز ، از سنگها برای درمان خود استفاده می كنند . بچه ها خیلی سریع می توانند نسبت به نیروی درمانی سنگها واكنش نشان دهند .

فرزندان خود را به فروشگاههای سنگ و جواهر آلات و سنگهای معدنی ، نمایشگاهها و موزه های سنگهای قیمتی ، یا مناطقی مثل غارها و معادن ببرید و بگذارید سنگ كریستالی را كه دوست دارند بردارند . آنها اغلب اوقات كریستالهایی را كه برای بهبود و درمان آنها مفید است انتخاب می كنند . یكبار من با دختر چهارده ساله ای به یكی از این نمایشگاههای سنگ رفتم و او از میان همه سنگها ، سنگ كریستالی به نام (( اشك سرخپوست)) را انتخاب كرد كه برای درمان افسردگی و غم مورد استفاده قرار می گیرد . این دختر بچه آن سنگ را محكم در دستش گرفت و گفت : (( من می خواهم كه این سنگ همیشه همراهم باشد! )) از مادرش پرسیدم كه آیا به تازگی كسی در خانواده تان فوت كرده است و او با تعجب جواب داد: (( من برادرم را چهار هفته قبل از دست دادم ، اما ما در این مورد چیزی به او نگفته ایم )) . دخترك به طور آشكار ناراحتی و اندوه خانواده اش را احساس كرده بود و احتیاج به یك سپر محافظ داشت تا خود را از احساسات ناخوشایند اطرافیانش در امان نگه دارد .

در ادامه فهرستی از سنگهای مختلف ارائه داده ام كه به سلامت بچه ها كمك می كند . اجازه بدهید فرزندتان این نوع سنگها را در جیبش بگذارد و همیشه به همراه داشته باشد و حتی موقع خواب و استراحت هم سنگ مخصوصش را پیش خود نگه دارد .

 

یاقوت ارغوانی

 یاقوت ارغوانی یكی از بهترین سنگهای شفابخش است . خاصیت این سنگ عمدتأ به خاطر این است كه می تواند هر نوع احساس منفی را از وجود شخص بیرون بكشد و ضمیر او را پاك و شفاف كند . در مورد كودكان می تواند اضطراب و آشفتگی ناشی از بلوغ ، یا هر نوع غم و افسردگی مربوط به شكست تحصیلی ، یا شنیدن اخبار ناخوشایند مثل طلاق یا مرگ ، و غیره را در آنها از بین ببرد . یاقوت ارغوانی در این گونه موارد تمام احساسات منفی را به طرف خود جذب می كند و به كودك آرامش می بخشد . برای بچه هایی كه ناتوانی های گوناگون دارند و یا دچار مشكلات جسمی و روحی هستند چند تكه سنگ یاقوت ارغوانی در اتاق آنها باعث می شود این نیروهای منفی از وجود آنها تخلیه شود و اتاق آنها به یك وضعیت آرام و متعادل برگردد . برای درمان دردهای موضعی ، سنگ یاقوت ارغوانی را به طور مستقیم به مدت 20 دقیقه در روی محل درد یا اطراف آن بگذارید تا تسكین یابد .

 

اشك سرخپوست

اشك سرخپوست یا ((سنگ غم)) خیلی تیره است ولی در عین حال نور را از خود عبور می دهد . اگر شما تكه كوچكی از آن را جلوی نور نگه دارید می توانید همچون شیشه ، طرف دیگر را ببینید . به هر حال ، اگر شما از سنگ اشك سرخپوست برای جذب احساسات منفی استفاده كنید ، خواهید دید كه قسمتی از فضای درونی آن تیره و كدر می شود و گاهی اوقات بعد از برطرف شدن غم و اندوه دوباره شفاف می گردد .

 

سنگ شفاف (حجرالبرق)

حجرالبرق یا ((سنگ رهبری)) یك سنگ تقویت كننده و نیرو دهنده است كه انرژی قلب را احیا می كند و میان انرژیهای زنانه و مردانه در بدن تعادل ایجاد می كند . این سنگ سبز رنگ است و بسیار دوست داشتنی و محافظ قلب است . بسیاری از بچه هایی كه خجالتی ، ترسو و مطیع و سربه زیر هستند برای بازیابی اعتماد به نفس نیاز به چنین سنگی دارند .

این سنگ به شخص كمك می كند تا فعال باشد و كارش را آنطور كه خودش می خواهد شروع كند و خلاصه ابتكار عمل را در دست گیرد . بچه هایی كه دچار تنگی نفس هستند ، به سوی این سنگ جذب می شوند زیرا این سنگ ریه ها را باز می كند و باعث می شود احساس سبكی و آرامش كنند .

 

عقیق سرخ

سنگ عقیق یا ((سنگ عزت نفس)) برای تقویت حس احترام به نفس و ارزش قایل شدن برای خویشتن به كار می رود . رنگ های نارنجی تیره این سنگ به خوبی بیانگر نیروی تقویت كننده چاكراهای اول و دوم و سوم دراین سنگ است و باعث حس امنیت و عشق به خویشتن می شود . رگه های صورتی رنگ موجود در این سنگ ، عشق و علاقه را در بین والدین و فرزند تقویت می كند . این سنگ همچنین برای بیماریهای پوستی از جمله آكنه بكار می رود . برای این كار سنگ را در بالای پوست نگه داشته و برای مدت چند دقیقه به صورت دایره وار حركت دهید .

 

كوارتز شفاف

كوارتز شفاف یا ((سنگ شفابخش)) نوعی كریستال است كه برای همه نوع درمان به كار می رود . هر سنگ كوارتز در واقع نیرو و انرژی خاصی دارد و از خاصیت شفابخشی ویژه ای برخوردار است . وقتی كه كودك تكه ای از این سنگ را در دست می گیرد ، انرژی آن یا خیلی آهسته تخلیه می شود یا خیلی سریع و ناگهانی . در حین خالی شدن انرژی سنگ ، كودك احساس می كند كه گویا در معرض یك شوك الكتریكی ملایم قرار گرفته است . همین انرژی طبیعی ، كافی است كه هر گونه احساس ناراحتی و غم از كودك دور شود و حالت منفی احساسی در او تغییر كند و احساس شادابی و نشاط كند . اگر كسی چندین تكه از این سنگ به همراه داشته باشد انگار انواع مختلفی از سنگهای شفابخش را به همراه دارد زیرا هر تكه از سنگ كوارتز شفاف دارای خاصیت درمانی خاصی است و او می تواند از آنها در موارد و موقعیتهای گوناگون استفاده كند . مجموعه این سنگها همچنین برای سازماندهی افكار پراكنده و از بین بردن نیروهای منفی مفید هستند .

 

 كوارتز سرخ

كوارتز سرخ یا ((سنگ عشق و دوستی)) یكی دیگر از سنگهای چند منظوره شفابخش است به ویژه برای كودكانی كه احساسات آزار دهنده و یا تمایلات پرخاشگرانه دارند . كوارتز سرخ می تواند زخمهای یك قلب شكسته را كه در اثر رودررویی با واقعیتی تلخ و خشن ، آسیب دیده است التیام بخشد .

كوارتز سرخ برای بچه هایی كه بیقرار و بسیار فعال هستند و مبتلا به تشویق و نگرانی ، ترس ، اضطراب ، دلواپسی و بسیاری از اختلافات روحی دیگر هستند آرامش به ارمغان می آورد . برخی فواید عصب شناسی نیز دارد . یعنی اگر این سنگ را در بالای مراكز عصبی نگه داریم ، گرفتگی عضله از بین می برد و عضله شل می شود . در مورد قلب های جوان ، كوارتز سرخ می تواند كمك كند تا چاكراهای قلب باز نگه داشته شود ، و به قلب حیات می بخشد و آن را حفظ می كند . این سنگ انرژی های خوب را وارد قلب كرده و از ورود انرژی های بد جلوگیری می كند .

 

سنگ لاجورد

سنگ لاجورد یا ((سنگ موازنه روحی)) یك متعادل كننده باور نكردنی برای كودكانی است كه قابلیتهای روانی فوق العاده ای را از همان دوران اولیه زندگی خود نشان می دهند . رنگ آبی تیره این سنگ باعث تحریك هوشیاری و خود آگاهی و پالایش بصیرت معنوی در كودك می شود . سنگ لاجورد زمینه را برای قبول خود و پذیرش نعمت هایی كه به او ارزانی شده است آماده می كند و به كودك كمك می كند كه به آگاهی معنوی برسد . این سنگ دارای قدرت های محافظ است و همه حسهای روحی ـ روانی را تحریك می كند و از همین رو بسیار ارزشمند است .

 

یشم سبز

یشم سبز یا ((سنگ تسكین دهنده احساسات)) را به راحتی می توان برای بچه ها تهیه كرد و مثل جواهر آلات معمولی مورد استفاده قرار داد . بچه ها حساس و هیجانی اغلب به یك وسیله محافظت كننده احتیاج دارند كه همراهشان باشد و از این طریق مطمئن شوند كه احساساتشان بر آنها غلبه نمی كند و آنها را تحت تأثیر قرار نمی دهد . این سنگ اعتماد به نفس ، و اتكا به خویشتن را به بچه تقویت می كند . یشم سبز به فرد ایمان می بخشد تا در زندگی به تك تك آرزوهای خود برسد .

 

چشم ببر

سنگ چشم ببر با لایه های نازك قرمز رنگی كه در آن وجود دارد هنگامی كه به سمت جلو و عقب تكان داده می شود نور را در مسیر معینی منعكس می كند و به نظر می رسد چشم یك ببر به شما خیره شده است! اجازه دهید كودكتان نیروی این سنگ را كشف كند . این سنگ برای بچه هایی كه از نظر روحی سركوب شده اند بسیار خوب است و قوای روحی ـ روانی آنها را تقویت می كند .

 

سولفید آهن

سولفید آهن یا ((سنگ محافظ و نگهبان )) به شكل های مختلف وجود دارد ـ صفحات دایره شكل تا مكعب های مختلف سطح براق و برنجی این سنگ ، بچه ها را به طرف خود جلب می كند . این سنگ شبیه آینه ای كوچك است كه انرژیهای منفی را از بچه دور می كند و هراس او را در اختیار دارد حس می كند كه از نظر جسمانی در وضعیت كاملی قرار دارد و سرشار از عشق است .

 

بالا

 

 

 سنگهای شفابخش برای زنان

زنها در هر سن و سال و در هر مرحله از شفا و بهبودی خویش ، می توانند از سنگها استفاده كنند . شناخت و آگاهی از خویشتن در طی یك سفر معنوی ، كار ساده و آسانی نیست و احتیاج به زمان و منافع بسیاری دارد . بعضی افراد قادر نیستند خطرات و هراسهای ناشی از پایین انداختن نقابهایی كه بر چهره زده اند را بپذیرند و خود واقعی خویش را آشكار كنند و به گوهر ناب زندگی دست یابند .

(( ایزس بدون روبنده )) نام یكی از الهه های مصری است كه چهره اش را با پارچه قرمزی پوشیده بود و نماد جهالت و احساسات گرایی است كه همیشه در میان انسان و حقیقت قرار گرفته است . ایزس، روبنده خود را برای فرزانگان و خردمندان برمی دارد و اسرار جهان هستی را برای آنها آشكار می كند . این سفر درونی برای آنهایی كه قادرند در برابر قدرت طوفانی آگاهی كامل تاب بیاورند بسیار مقدس و ارزشمند است .

در این سفر خیالی ، كریستالها نقش شفادهنده ایفا می كنند . كریستالها ، همچون اسرار درونی یك زن ، به فرآیند پایین انداختن روبنده از چهره ایزس درونی كمك می كنند و باعث می شوند همه موانعی كه بر سر راه شناخت خویشتن خود ایجاد كرده ایم از میان برداریم.

كریستالها شخص را مورد حمایت قرار می دهند و به شفا و آرامش عمیق و درونی زن كمك می كنند . از جمله سنگهای كریستال شفابخش برای زنان می توان به موارد زیر اشاره كرد .

 

كهربا

كهربا یا ((سنگ آرامش دهنده)) نوعی كریستال است كه به اعصاب شخص آرامش می بخشد . انرژی های منفی را از فرد دور می كند و او را تشویق می كند كه زندگی را زیاد سخت نگیرد . این سنگ همچنین در طی مراقبتهای بعد از عمل جراحی می تواند آرامش دهنده هیجانات و عواطف باشد .

 

لعل بنفش

لعل بنفش یا ((سنگ شفادهنده)) بدبینی و منفی گرایی را از وجود فرد دور می كند و به صفا و پاكی می بخشد . این سنگ احساس حقارت و خودكم بینی را در فرد از بین می برد و به او یك چشم انداز معنوی می بخشد . آرامش و صبر را در شخص افزایش می دهد و قلب را سبك می كند .

 

اشك سرخپوست

اشك سرخپوست یا ((سنگ غم)) كمك می كند كه اشكهای شخص از چشمان او جاری شود و همه موانعی را كه فرد را از تجربه غم و اندوه سنگین باز می دارد از میان بر می دارد . این سنگ همه عقده های فروخفته را بیدار می كند و باعث سبك شدن روح شخص می شود . این سنگ سپس غم و اندوه شخص را از او می گیرد و تفییر رنگ می دهد و تیره می شود .

 

بالا

 

 

سنگهای شفابخش برای مردان

مردها ، كریستالها و سنگ جواهرات را اغلب به صورت انگشتر ، گردنبند ، و غیره بكار می برند یا در روی لباسهای رسمی خود می آویزند تا موقعیت و منصب خود را در جامعه مشخص كنند . در دوران قدیم ، جنگجویان كریستالهای براق را طی جنگ بر روی سپرهای محافظ خود جاسازی می كردند تا از آنها محافظت كند . ساخت جواهر آلات و سنگهای قیمتی تزئینی هنوز هم عمداً به دست مردان انجام می گیرد . اما استفاده از فلزات گرانبها و جواهرآلات مصنوعی به تدریج جایگزین استفاده از سنگ جواهرات می شود . استفاده از سنگهای شفابخش بعد از حكایت شاه آرتور ، پادشاه انگلستان ، با جادوگر خود ، مرلین ، كه در غار سنگی زندگی می كرد در میان مردم رواج یافت .

اگر شما خجالت می كشید كه در جلوی انظار مردم از این نوع سنگها استفاده كنید برایتان چند توصیه دارم:

كریستالهای شفابخش خود را در یك كیسه كوچك قرار دهید و آن را به گردن خود بیاویزید و در زیر پیراهن پنهان كنید . سعی كنید كریستالهایی انتخاب كنید كه نسبتاً مسطح باشند تا كیسه مزبور چندان برجسته نباشد . كریستالها را همچنین می توانید درون كیسه ای كوچكی قرار داده و آن را درون جیب پیراهن خود قرار دهید .

در محل كار خود می توانید كریستالها را به عنوان اشیاء تزئینی در روی میز قرار دهید . اگر كسی راجع به آنها پرسید می توانید در جواب بگویید كه جنبه تزئینی دارد یا برای بچه خود خریده اید كه به كلاس درس علوم خود ببرد .

در هنگام شب ، كریستالها را می توانید در زیر بالش یا تشك خود قرار دهید . فراموش نكنید كه سنگهای شفابخشی خود را حداقل ماهی یكبار بشویید و تمیز كنید .

در ادامه چند سنگ مختلف برای شفابخش مردان انتخاب كرده ام و خصوصیات آنها را برشمرده ام .

 

لعل بنفش

لعل بنفش یا ((سنگ شفابخش اساسی)) یكی از مهمترین سنگهای شفابخش است كه قدرت پاك كنندگی و تصفیه نفس را دارد و همه انرژهای منفی را از وجود مرد بیرون می راند . برای دور كردن نیروهای منفی از وجود خویش ، می توانید چند سنگ لعل بنفش را در خانه یا دفتر كار خود نگهداری كنید . اگر از نگرانی و اضطراب رنج می برید یا مشكل تنفسی دارید چند تكه از این سنگ را در جیب پیراهن خود بگذارید تا نزدیك سینه تان باشد . لعل بنفش همچنین برای میگرن و دردهای مفاضل مفید است .

 

حجر سیلان

حجر سیلان یا ((سنگ نیروی جنسی)) ، تقویت كننده نیروی جنسی و قوای جسمانی است . هنگامی كه در جریان زندگی روزمره دچار خستگی و محرومیت و بی مهری می گیرید حجر سیلان می تواند قوای تحلیل رفته را به شما بازگرداند و به شما روحیه و نشاط ببخشد . حجر سیلان همچنین تقویت كننده قوای جنسی است .

 

یشم سبز

یشم سبز یا ((كریستال آرامش بخش)) كه ((سنگ ورزش)) نیز نامیده می شود تقویت كننده چالاكی و چابكی فرد است . اكثر مردان شرق دور با فواید این سنگ آشنا هستند . كسانی كه از این سنگ استفاده كرده اند می گویند پا به پای افزایش سلامتی فرد ، رنگ این سنگ تیره تر می شود و هر چقدر از سلامتی فاصله بگیرید رنگ آن روشنتر می شود . یشم سبز به احساسات و عواطف كوچك ، طلاق ، ضایعه دردناك مرگ نزدیكان ، یا از دست دادن شغل می شود . بعضی ها نیز می گویند این سنگ خوش شانسی می آورد .

 

الماس

الماس یا ((سلطان سنگها)) باعث تقویت انرژیهای درونی فرد می شود و تردید و دودلی و بی ثباتی او را از بین می برد . هر چه كیفیت این الماس بهتر باشد اثر آن بیشتر است . الماس باعث تحرك و شادابی شخص می شود و عزت نفس او را افزایش می دهد .

 

هماتیت

هماتیت یا ((سنگ استرس)) نوعی كریستال است كه برای تقویت منطق ، تواناییهای ریاضی ، تفكر منطقی و دانش عمیق بكار می رود . این سنگ همچنین خلاقیت فرد را افزایش می دهد و باعث افزایش تمركز می شود . هماتیت هر گونه امواج منفی را به سوی صاحب آن باز می گرداند و مانع از استرس و فشار روحی می شود . این كریستال مثل تكه ای آهنربا ، درد پا یا درد كمر را جذب می كند و برای رفع دردهای عضلانی یا مفاصل نیز مفید است . هماتیت برای رفع بیخوابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

 

از دیگر سنگهای شفابخش برای مردان ، می توان به موارد زیر اشاره كرد:

سنگ لاجورد (lapis lazuli ، تحریك كننده قوای ذهنی و تقویت كننده قوه درك شهودی)، كوارتز سرخ (Rose Quartz ، بر طرف كننده احساسات منفی و تقویت كننده عشق و انعطاف پذیری) ، كوارتز دودی (  Smokey Quartz، بر طرف كننده پرخاشگری و خشونت و وسوسه های شیطانی ، تقویت كننده حس مسئولیت ، شجاعت و اعتماد به نفس)
نظرات() 

یهودی

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:32 ب.ظ

1ـ اگر خواب ببینید در كنار فردی یهودی ایستاده اید ، علامت آن است كه با تمام وجود می كوشید به ثروت دست یابید ، اما كوششهای شما در سطح نازلی برآورده خواهد شد .

2ـ اگر خواب ببینید با یهودی معامله می كنید ، نشانة آن است كه در اموری مهم به موفقیت دست خواهید یافت .

3ـ اگر دختری در خواب خود را كنار مردی یهودی ببیند ، علامت آن است كه سخنان دروغی دیگران را حقیقی می پندارد ، و بعد متوجه می شود دیگران تنها برای سوء استفاده از او چاپلوسی و چرب زبانی می كردند .

4ـ اگر مردی در خواب خود كنار زنی یهودی ببیند ، نشانة آن است كه به سمت آسایش و كسب شهوترانی پیش می رود .

5ـ اگر شهر یهودیان را در خواب ببینید ، علامت آن است كه در اثر معامله و رفت و آمد با آنها به ثروت و راحتی دست می یابید .

6ـ اگر خواب ببینید با فردی یهودی بحث می كنید ، علامت آن است كه آبروی شما در محیط كار در خطراست .نوع مطلب : ی 

نظرات() 

تعبیر خواب یوزپلنگ

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:32 ب.ظ

تعبیر خواب یوزپلنگ

1ـ اگر در خواب از دیدن یوزپلنگ وحشت كنید ، علامت آن است كه قراردادهای كار یا پیمان عشق به طور باور نكردنی لغو و باطل خواهد شد .

2ـ اگر در خواب یوزپلنگی را بكشید ، نشانة‌ آن است كه در زندگی توفیق خواهید یافت . و چشم اندازهایی درخشان در برابرتان پدیدار خواهد شد .

3ـ اگر در خواب احساس كنید یوزپلنگی شما را تعقیب می كند ، نشانة آن است كه احتمالاً افرادی كه به شما وعده هایی داده اند ، از گفته های خود پشیمان خواهند شد .

4ـ شنیدن صدای یوزپلنگ در خواب ، علامت آن است كه خبرهایی از كم شدن سود پول خود خواهید شنید . با افراد اجتماع نیز سر ناسازگاری خواهید داشت .

5ـ دیدن یوزپلنگی چون گربه در خواب ، علامت آن است كه شر و بدی گریبانتان را خواهد گرفت .نوع مطلب : ی 

نظرات() 

تعبیر خواب یخچال

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:31 ب.ظ

تعبیر خواب یخچال

1ـ دیدن یخچال در خواب ، نشانه آن است كه فردی را آزار خواهید داد كه می كوشد از راه درست امرار معاش كند .

2ـ اگر خواب ببینید یخ داخل یخچال می گذارید ، نشانه آن است كه صاحب احترام و اعتبار خواهید شد .نوع مطلب : ی 

نظرات() 

تعبیر خواب یخ

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:31 ب.ظ

تعبیر خواب یخ  ICE

1ـ دیدن یخ در خواب ، نشانه آن است که افراد بی ارزش سعی می کنند تا بهترین ثمره فعالیت شما را نابود بسازند .

2ـ اگر خواب ببینید قطعه ای یخ روی رود خانه شناور است ، نشانه آن است که دوستان به شادمانی زندگی شما حسادت می ورزند .

3ـ اگر در خواب روی یخ راه بروید ، نشانه آن است که برای به دست آوردن آسودگی در زندگی ، خود را به دردسر می اندازید .

4ـ اگر دختری خواب ببیند روی یخ راه می رود ، علامت آن است که تنها یک راه برای گریز از شرمساری پیش پای اوست .

5ـ دیدن قندیلهای یخ که از لبه پشت بامِ خانه ها آویخته است ، علامت آن است که به بیماری دچار خواهید شد یا در اثر بدبختی به آسایش و آرامش نیازمند خواهید گردید .

6ـ اگر در خواب قندیلهای یخ را از دیواری آویخته ببینید ، نشانه آن است که درد جسمی و روحی خواهید کشید .

7ـ دیدن قندیلهای آویخته از درختان در خواب ، نشانه‌ آن است که امیدها به یأس مبدل می شود .

8ـ اگر خواب ببینید قندیلهای یخ از درختان سبز آویخته اند ، علامت آن است که آینده ای درخشان بر تردیدهای شما سایه می افکند .

9ـ اگر خواب ببینید آب در یخچال می گذارید تا یخ ببندد ، نشانه آن است که به خاطر خودخواهی در زندگی شکست می خورید .

10ـ اگر خواب ببینید یخ می خورید ، نشانه آن است که بیمار خواهید شد .

11ـ نوشیدن آب یخ در خواب ، علامت آن است که در اثر عیاشی به ضعف جسمانی دچار خواهید شد .

12ـ اگر خواب ببینید در آب و یخ حمام می کنید ، نشانه آن است که در شادیهای زندگی شما وقفه ای غیرقابل باور رخ می دهد .نوع مطلب : ی 

نظرات() 

تعبیر خواب یتیم و یتیم خانه

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:30 ب.ظ

تعبیر خواب یتیم و یتیم خانه

1ـ همدردی با یتیمان در خواب ، نشانه آن است كه برای كمك و یاری رساندن به دیگران از لذتهای زندگی چشم پوشی می كنید .

2ـ اگر خواب ببینید با یتیمی قوم و خویش هستید ، نشانه آن است كه با پذیرش وظایفی جدید از نزدیكان خود دور خواهید شد و همچنین او از دوستی كه به علاقه ای ویژه دارید .

 

یتیم خانه

دیدن یتیم خانه در خواب ، علامت آن است كه تا هنگامی كه شما ثروت و دارایی دارید با شما خواهند بود .نوع مطلب : ی 

نظرات() 

تعبیر خواب یاقوت

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:29 ب.ظ

تعبیر خواب یاقوت

1ـ دیدن یاقوت در خواب ، علامت آن است كه در امور كار و تجارت و همین طور در امور عاشقانه اقبال می آورید .

2ـ اگر زنی خواب ببیند یاقوت خود را گم كرده است ، علامت آن است كه نامزدش نسبت به او بی تفاوت می گردد .

 

یاقوت كبود

دیدن یاقوت كبود در خواب ، علامت آن است كه به ثروتی دست خواهید یافت . تعبیر این خواب برای زنان ، علامت آن است كه عاقلانه مردی را برای زندگی انتخاب خواهند كرد .

 نوع مطلب : ی 

نظرات() 

تعبیر خواب یادداشت

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1387-02:22 ب.ظ

تعبیر خواب یادداشت

1ـ اگر خواب ببینید چیزی یادداشت می كنید ، علامت آن است كه درگیر كار بیهوده ای خواهید شد كه تنها نگرانی و اضطراب برایتان به ارمغان می آورد .

2ـ اگر خواب ببینید دیگران چیزی یادداشت می كنند ، نشانه آن است كه فردی از شما در خواست كمك می كند و شما را با درخواست خود نگران می سازد .

3ـ اگر خواب ببینید یادداشت خود را گم كرده اید ، علامت آن است كه در تجارت زیان ناچیزی خواهید دید .

4ـ اگر در خواب یادداشتی پیدا كنید ، نشانه‌ آن است كه با قبول كردن وظیفه ای جدیدی ، به دیگران سود خواهید رساند .

 نوع مطلب : ی 

نظرات() 

ربات تلگرام


  • تعداد صفحات :8
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  

آدرس ربات تلگرامی تعبیر خواب : @taabir_faal_botشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic