تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب هر روز ماه

تاریخ:دوشنبه 16 شهریور 1388-11:04 ق.ظ

تعبیر خواب هر روز ماه


 منقول است از حضرت امام جعفرصادق (ع) که :

خواب دیدن اول ماه ، باطل است

دوم و سوم ، برعکس بود

چهارم و پنجم ، به تأخیر افتد

ششم و هفتم و هشتم و نهم ، آنچه را بیند، راست بود

دهم و یازدهم و دوازدهم ، به تأخیر افتد

سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم ، نه خیر باشد و نه شر ، باطل است

شانزدهم و هفدهم ، به تأخیر افتد

هجدهم و نوزدهم ، درست باشد

بیستم و بیست و یکم ، دروغ باشد

بیست و دوم و بیست وسوم ، فرح و شادی باشد

بیست و چهارم و بیست و پنجم ، برعکس باشد

بیست و ششم و بیست و هفتم نیز برعکس باشد

بیست و هشتم ، درست باشد

بیست و نهم و سی ام ، راست باشد
نظرات() 

بچه متولد آبان

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:23 ب.ظ

بچه متولد آبان

 

بچه های متولد آبان عاشق جنگ و مبارزه هستند و همیشه هم دلشان می خواهد در مبارزه پیروز شوند . سازش و تسلیم در مرام آنها جایی ندارد .

بچه متولد آبان به محض آن که بتواند افراد را از یکدیگر تمیز بدهد چشمان جدی خود را به شما می دوزد و با قدرت هیپنوتیزم کننده اش شما را به زیر فرمان خود در می آورد .

بزرگ کردن این بچه شاید کمی مشکل و پر دردسر باشد ولی تجربه خوشایند و لذتبخشی است . بچه متولد آبان احتیاج به نظم و انضباط دارد . به خاطر رفتار رک و صریح و غالباً انتقاد آمیزش ، اغلب کمی بی ادب به نظر می رسد ولی با وجود این نیاز شدیدی به تنهایی دارد. او همیشه اسرار کوچکی را دارد که شما نباید تلاش کنید که از آن ها سر در بیاورید.

بچه های متولد آبان توانایی عجیبی در تحمل درد دارند. در دوستی خود با دوستان و آشنایان بسیار ثابت قدم و وفادار هستند. ولی رفتار آنها با غریبه ها کمی سنگدلانه و خشن است.

او در هر کاری بهترین خواهد شد و در راس قرار می گیرد .

 

 

هدف زندگی برای این رئیس متولد آبان که خیلی شمرده و آرام صحبت می کند و چوب بزرگی در دست دارد جستجوی دانش و قدرت است . او می خواهد به همه اسرار بهشت و دوزخ و هر چیز که در بین این دو قرار گرفته است پی ببرد . احتمالاً به شما هم که جایی در بین این دو قرار دارید کنجکاو شده و سعی می کند به اسرار و اطلاعاتی که در ذهن خود دارید دست پیدا کند . ولی هیچ گاه این کار را به طور آشکار و به صورتی فعال انجام نمی دهد.

خویشتنداری و صبوری پلوتویی رئیس متولد آبان به همه چیز اطرافش سرایت می کند مگر آنکه تاثیر و نفوذ خرداد ، بهمن یا مرداد در طالع او باشد . ولی حتی در آن صورت هم کمتر پیش می آید که اوضاع از کنترل او خارج شود . بلکه فقط سرعت کار افزایش می یابد و بس .

رئیس متولد آبان به راحتی می تواند به افکار و احساسات عمیق درونی شما پی ببرد ولی هیچ کس قادر نیست متقابلاً از اسرار درونی او با خبر شود . یکی از قدرتمند ترین سلاحهای رئژس متولد آبان پرده پوشی و مخفی کردن نیات و عواطف درونی خویش است .

رئیس متولد آبان مهارت خاصی در جذب کارمندان وفادار دارد . معمولاً دوستان فداکار دور او را می گیرند و دوستان معمولی نیز در فاصله خاصی از او قرار دارند .

 

 

 

 

 

کارمند متولد آبان بیش از هر کارمند دیگری بر سرنوشت خویش حاکم است و ناخدای روح خویش است . او آدمی پوینده و تواناست . هیچ کس به اندازه او مبتکر و متکی به نفس نیست . عقرب این قدرت را دارد که زندگی خود را بسازد و یا آن را نابود کند . او همیشه با خودش صادق است و به ندرت ممکن است کسی را به خاطر اشتباهات خود سرزنش کند . این کارمند هر رتبه ای را انتخاب کند می تواند به آن دست یابد و در این راه از دیگران هیچ توقعی ندارد .

متولد آبان ، اعم از زن یا مرد ، پروژه های سخت را به شرطی می پذیرد که بودجه مالی کافی برای آنها اختصاص داده شده باشد.

کارمند متولد آبان در مورد کار بسیار جدی و پیگیر است و هرگز هدف خود را فراموش نمی کند ، آنها ممکن است لجباز ، عصیانگر ، احساساتی  بعضی اوقات غیر قابل تحمل باشند ولی هرگز ساعات اداری را با وقت گذرانی تلف نمی کنند و از زیر کار در نمی روند.

هیچ وقت در مسایل خصوصی کارمندان متولد آبان دخالت نکنید . زیرا آنها تحمل این نوع فضولیها را ندارند.

 

 

 

 

 

 

پابلو پیکاسو ، جورج الیوت ، ایندیرا گاندی ، شارل دوگل ، چیان کای شک ، جواهر لعل نهرو ، ریچارد برتون ، گریس کلی ، ماری کوری  ، جوناس سالک ، تئودور روزولت ، رابرت کندی ، داگلاس مک آرتور ، مارتین لوتر ، ماری آنتوانت ، ماریان مور ، پرنس چارلز
نظرات() 

رابطه زناشویی متولدین آبان با سایر ماه ها

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:23 ب.ظ

آنها از نظر جنسی بسیار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های دیگر اگر کمی گذشت و خویشتنداری داشته باشند زندگی زناشویی بی دردسری خواهند داشت .

فروردین

این دو علیرغم تفاوتها و اختلاف سلیقه هایی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خویشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.

اردیبهشت

اگر از غرور خود کمی بکاهند و همدیگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.

خرداد

علیرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدین آبان با صبر بی پایان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدین تیر به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.

تیر

برای رسیدن به سعادت باید یکدیگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همدیگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .

مرداد

پیوند این دو به احتمال زیاد قرین سعادت و خوشی خواهد بود زیرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .

شهریور

وصلت میان این دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نیست ولی بر اساس درک و تفاهم یکدیگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با یکدیگر داشته باشند.

مهر

متولدین آبان خلق و خوی تند و تیزی دارند و هر لحظه آماده انفجار هستند . در نتیجه ممکن است ازدواج این دو باهم با درگیری و کشمکش درگیر باشد.

آبان

این دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درایت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .

آذر

این دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمینانم زیادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئولیت و وظیفه شناسی اند به خوبی یکدیگر را درک کرده و با درایت قادر خواهند بود پیوند زناشویی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .

دی

رابطه زناشویی این دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .

بهمن

علیرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نیازهای روحی و جسمی یکدیگر را به خوبی درک کرده یکدیگر را ارضا می کنند.

اسفند
نظرات() 

مرد متولد آبان

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:22 ب.ظ

 مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذكر كرد. اگر عاشق مردی هستید كه در آبان ماه به دنیا آمده است و شما از كلمه هیجان می ترسید، بهتر است كه نامزدی خود را با او فورا لغو كنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در كار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سكون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن كار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است. اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساكت و كم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افكاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد كه چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می كند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حكومت دارد و در ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیركی خاص دارد. او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفكر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست كه جواب سئوالات مشكل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با كمك حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.

بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند كه زندگی مرتاضانه پیشه كنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای كم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند ولی این عده تعدادشان در اقلیت است زیرا اكثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلكی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینكه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می كنند.

اگر شوهر شما متولد آبان ماه است بدانید كه كشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلكی او به قسمی است كه از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی است قوی و پرجاذبه و پرتمنا كه در زن ها ایجاد كشش می كند و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل كنید و به آن خرده نگیرید كه هر گونه حسادت و مبارزه ای برای خنثی كردن این كشش و نیروی طبیعی بلا اثر است زیرا روحا از باختن نفرت دارد و چون هدف های بلند پایه را تعقیب می كند، همیشه می كوشد كه در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد. او روحیه ورزشكاری دارد و به همین جهت كمتر در عرصه كار و زندگی خسته و ناامید جلوه می كند و همیشه با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مشكلات زندگی در كشمكش و نبرد است. او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرمش و متانت خود را حفظ می كند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است، اما در پشت این متانت دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد كه ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو است.

مواظب باشید كه هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نكنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا كه انتقام و عكس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناك است. در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان كه عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می كنند و با فداكاری و جانبازی در راه سعادت مردم می كوشند، یافت می شوند كه مردانی استثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه آنها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می كنند و موجب خیر و بركت می شوند.

شوهر متولد آبان ماه شما مردی است با عزم راسخ كه با عقاید و نظریات خویش پای بیدی بسیار دارد و حرف و شایعه و اظهار نظر دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او كمتر اثر می كند. نفوذ مادر شوهر و خواهر شوهر در افكار او ناچیز است و شما می توانید مطمئن باشید كه نه دوست و نه بستگان افكار اساسی او را نمی توانند تغییر دهند و یا نظریات مهم او را كه شخصا به آن ها عقیده و ایمان دارد، تعویض كنند. او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است. شجاعت و استقلال فكر از مشخصات صورت فلكی این ماه است.

شوهر متولد آبان ماه شما در برخورد با مشكلات به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله كردن و عجز كردن، با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و عجیب آنكه همیشه در دل خود بر این عقیده است كه پیروزی نهایی از آن او خواهد بود. چنین مردی می تواند سپر و محافظ قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد. او با علاقمندی بسیار خواستار كشف راز و رمز هاست و به همین جهت كمتر اتفاق می افتد كه شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن كنجكاو و متجسس او پنهان نگه دارید. با این وجود باید بدانید كه در عرصه زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.

طبع او عالی است و به همین جهت دوستان خود را از طبقه با هوش و دانا و با شخصیت انتخاب می كند و دوست دارد كه با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد. اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می كنید، مطمئن نباشید كه با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی كند. چه بسا كه در نهایت صراحت بگوید: � لباست زشت و آرایشی كه كرده ای خنده دار است.� اگر دل نازك هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نكنید، اما بهتر نیست كسی كه طرف مشورت قرار می گیرد، عقیده صریح و صادقانه خود را ابراز بدارد.

وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می كنم كه هرگز كاری نكنید كه حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریك كنید. در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما بایدچنان باشد كه او ذره ای احساس نكند كه خدای نكرده به مرد دیگری حتی به اندازه یك سر سوزن توجه دارید. حتی سوء ظن به او كشش و تمایل پیدا كنند، همیشه به خود بقبولانید كه او قدرت مقاومت در برابر این تمایلات وسوسه آمیز را خواهد داشت و پیوسته نسبت به عشق شما و خانواده خود مردی وفادار و قابل اطمینان است. ضمنا به یاد داشته باشید كه مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد كه زن در كار او مداخله كند و یا عقاید خود را به او دیكته كند. او مرد است و شما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فیمابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم كه مرد متولد آبان كه زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه كار است . پاسخ خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.

در مورد بچه های خود پدری سخت گیر و با جذبه است. كودكان او احساس می كنند كه پدری قوی و با اراده دارند كه از جزئی ترین سهل انگاری های آن ها نمی تواند چشم پوشی كند و با وسواس و شدت تمام برای تربیت بهتر آنها و جلو گیری از گمراه شدن آنها در كارشان نظارت دارد. بچه های چنین پدری به ندرت بی ارزش و بی بند و بار خواهند شد . در عین حال كه فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به آنها نمی دهد.

بچه های چنین مردی درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان بزرگی متوجه خواهند شد كه جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آنها اثرات حیاتی داشته است.

توصیه دیگر هم درباره مرد متولد مهر به شما این است كه اگر شما عاشق یك چنین مردی هستید و یقین دارید كه او هم شما را دوست دارد، ‌هر چه دل تنگتان می خواهد بگویید و هر پیشنهادی دارید، از جمله پیشنهاد ازدواج، فورا آن را رو كنید و مطمئن باشید از اینكه شما پیشقدم شده اید سخت خوشحال خواهد شد.
نظرات() 

زن متولد آبان

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:20 ب.ظ

زن متولد آبان طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب است.

اگر یك دختر متولد آبان عاشق شما شد، بدانید كه مردی برتر هستید.

زن متولد آبان دارای یك زیبایی عمیق و اسرار آمیز است. او جذاب، مغرور و اعتماد به نفس است، امایك نكته اساسی وجود دارد كه می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام.

علاقه نهایی به اینكه كاش مرد به دنیا آمده بود چنان است كه هرگز خود را صد در صد زن نمی داند.

اگر عاشق زنی هستید كه در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید. منظور من از این حرف آن نیست كه او موجودی خشن و فاقد ظرافت های زنانه است، درست برعكس او به قدر كافی طناز و دلفریب است با این تفاوت كه ذاتا آرزوی مرد بودن را همیشه در دل خود می پروراند. یكی از خصوصیات فوق العاده و بارز این زن قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت است.

او به آن عده از هم جنسان خود كه حالت معشوقه، زن كدبانو، مادر فداكار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است كه زن از لحاظ قدرت روحی چیزی كمتر مرد نیست. او قادر است كه خواسته های خود را به خوبی كنترل كند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممكن جامه عمل می پوشاند. او خیلی خوب می داند كه نظر یك مرد را چطور باید به خود جلب كرد و برای این كار همیشه شیوه هایی بكار می برد كه مشابه آن قبلا وجود نداشته است. او تا از نتیجه روش خود كاملا مطمئن نباشد آن را بكار نمی برد و هرگز شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد.

اگر در نظر دارید توجه یك چنین دختر متولد آبان را به خود جلب كنید، به این نكته توجه داشته باشید كه او كسی نیست كه برای مدتی طولانی به دانه هایی كه برایش در دام می ریزد، توجه كند. بیشتر دختران متولد این ماه مرد صفت هستند، از آن گذشته باید به شما بگویم كه چشمان جذاب و پرحالت او شاید خیلی بهتر از خودتان افكار شما را بخواند، در نتیجه تقریبا این احتمال بهیچوجه وجود ندارد كه بتوانید یك نقشه پنهانی در مورد او به موقع اجرا بگذارید. یكی از آن جملات رومانتیك و عاشقانه ای را كه برای هر دختری خیال انگیز است، زیر گوش او زمزمه كنید و ببینید كه چطور نگاه نافذ و سرد خود را به شما می اندازد و چطور به شما می فهماند كه فكرتان را خوانده است. به قول یكی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یك دستگاه كامل فكر خوانی است، به این ترتیب فقط مطالبی را عنوان كنید كه صادقانه به آنها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حركات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد كرد. به شما توصیه می شود كه هر كار می كنید بكنید اما به او توهین نكنید. او در مقابل توهین و تحقیر عكس العمل از خود نشان می دهد. از كسانی كه ندانسته به او توهین كرده اند، بپرسید تا بدانید كه شدت عكس العمل او در مقابل توهین آنها چه بوده است. همین قدر می توان گفت كه او می تواند حس انتقام جویی شدید خود را در ورای یك لبخند و یك خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد.

او ممكن ایت به طور عادی زنی خوددار، مغرور، آمر و به گونه ای طعنه آمیز، سرد و بی تفاوت باشد و آن وقت ناگهان تبدیل به یك پارجه آتش و یك دیگ بخار بشود. او می تواند معصومانه ترین عشق ها و زهرآگین ترین نفرت ها را داشته باشد و بالاخره او می تواند گاه مثل كبوتر عاشق پیشه و گاه خشن و سرد مثل پولاد باشد، اما در هر حال شما یك چیز می توانید بطور حتم داشته باشید و آن این است كه او به هر صورت زنی كم مایه و بی معنی و بی هوش نخواهد بود.

از عجایب طبیعت قدرت عجیب این زن در ایجاد ترس و تشویش در دل دشمنان است و به قول معروف بر پشت دشمنان او از ترس عرق سرد می نشیند و این كار را با آنچنان مهارت و تبحری انجام می دهد كه بسیاری آن را حمل بر سحر و افسون می دانند. اگر شما نظر او را به خود جلب كردید، تقریبا دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند و از آنجا كه حس ششم این زن فوق العاده قوی است، در همان نظر اول می تواند مرد آینده زندگی خود را تشخیص بدهد و سپس به گونه ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود را به وی القا می كند.

در یك چنین حالتی عكس العمل شما از دو حالت خارج نخواهد بود: یا تسلیم عشق افسون می شوید و در دام محبت او اسیر خواهید شد و یا همانند موجودی زخم خورده، راه فرار در پیش می گیرید، غافل از اینكه این زخم كاری است و راهی به جایی ندارید. به این ترتیب، بهترین راه حل برای شما این است كه دست و پای خود را گم نكنید و با كمال دقت مراقب گردش چرخ زندگی باشید و بفهمید كه در چه جهتی حركت می كند، او حكمت و راز و رمز زندگی را خوب میداند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یك جهت می توانید خوشحال باشید و بفهمید كه در چه جهتی حركت می كند، او حكمت و راز و رمز زندگی را خوب می داند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یك جهت می توانید خوشحال باشید و آن این است كه این زن مغرور و برتر شما را قابل انتخاب شدن دانسته است. زن متولد آبان، برغم برخی صفت های مردانه ای كه دارد، كسی نیست كه از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی كند. او جستجو گر مردی است شجاع و جاه طلب كه با قدرت بر وی حكومت كند و موجب افتخار او باشد، بدون اینكه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد. او می خواهد كه این مرد قوی تر، خوش قیافه تر از یك حد متوسط باشد. وجود یك هوش خارق العاده در این مرد، برای آنكه بتواند با فكر بلند پرواز او برابری كند، از ضروریات است و برای تكمیل كار لازم است كه قدری عقاید فلسفی نیز چاشنی این هوش و درایت خود بكند.

به این ترتیب، به نفع شماست كه به جای تقلا برای رهایی از بنده های عشق پرجاذبه و قدرتمند او سعی كنید یاد بگیرید كه چطور باید حركات و رفتاری برتر داشته باشید و در این بازی عشق پیروز از كار در آیید. آنچه كه به هنگام وقوع یك چنین حادثه ای در وهله اول، نظر شما را به خود جلب خواهد كرد، این است كه می بینید اطرافیانتان شما را از انكه توایسته اید مورد توجه این زن قرار بگیرید، برتر از خود به حساب می آورند. این حالت و موقعیت را دست كم نگیرید.

از نظر روان شناسی بسیاری از مردم موفق كسانی می باشند كه اطرافیان ایشان، آنها را برتر و بالاتر از خود می دانند بدون اینكه شاید واقعا قابلیت های لازم برای موفقیت های مزبور را داشته باشند. از این لحظه به بعد نظر شما در زندگی باید متوجه هدف های بالاتری باشند.

اگر روزی توانستید مورد توجه یك زن متولد آبان قرار بگیرید و در حریم عشق و زناشویی روابط نزدیك و صمیمانه ای با او برقرار كنید، می توانید تصور كنید كه از بسیاری جهات یك مرد منحصر به فرد هستید، كما اینكه باید مطمئن باشید كه عشق او به هیچ صورت شباهتی به عشق های دیگری كه احتمالا در زندگی شما وجود داشته اند، ندارد. پس از شعله ور شدن آتش یك چنین عشقی، شما مهمترین هدف زندگی او خواهیدشد.

اگر او تمام و كمال تحت تأثیر سیاره پلوتو، كه سیاره خاص ماه آبان است باشد، قطعا نسبت به شما وفادار است و حداكثر سعی ممكن را به عمل می آورد تا موجبات رضایت خاطر شما را فراهم كند و اگر شما از زمره كسانی كه قوی الاراده و توانا و رام نشدنی باشند، او از حربه برنده صبر و تحمل برای خنثی كردن مقاومت شما استفاده خواهد كرد.

لابد دو كلمه صبر و تحمل نظر شما را به خود جلب كرد، حق دارید، بسیاری از مردان شایعات زیادی درباره صبر بی پایان زن متولد آبان شنیده اند و باید در اینجا گفت كه این شایعات حقیقت دارند.

نهاد این زن سرشار از یك صبر ایوبی است اما به علت تسلط بر نفس خیلی خوب می تواند این حس خود را نیز مثل احساسات دیگر خویش تحت كنترل بگیرید و تنها در یك مورد است كه او نه می تواند و نه می خواهد كه از این صبر استفاده كند و آن هم موقعی است كه پای عشق در میان باشد.

برای زن متولد آبان اندكی علاقه و اندكی نفرت مفهوم ندارد، او یا عاشق است یا دشمن و در غیر این صورت كاملا بی تفاوت و بی اعتناست. شما اگر به تمام مقدسات عالم سوگند بخورید كه این همسر متولد آبان شما بوده است كه به هنگام عصبانیت تمام ظرف ها راشكسته و تمام پرده ها را پاره كرده است، كسی باور نخواهد كرد، آخر چطور ممكن است زنی این چنین مغرور، مسلط به خود، خونسرد و دوست داشتنی دست به یك چنین اعمالی زده باشد. نكند نقشه ای در سر دارید و می خواهید او را به انجام كارهای نكرده متهم كنید. اما این فقط ستاره شناس ها هستند كه به داغ دل شما واقف هستند و می دانند كه این زن می تواند در نهایت متانت و آرامش، صحنه یك جنگ بزرگ را اداره كند.

زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مشكلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات مواجه می شود و سرانجام او را می بینیم كه به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می كند.

این زن بر خلاف اكثر زنها رازدار است و خدا می داند كه در گنجینه دل خویش چه اسراری نهفته دارد. او سخت مایل است كه به اسراردیگران واقف گردد، در حالی كه هیچگاه مقابله به مثل نمی كند و یا آنچه را از دیگران شنیده است، هرگز بازگو نمی نماید( مگر اینكه این كار موجب برد و یا موفقیت او بشود.)

آنچه در این مورد می توان گفت این است كه هرگز سعی نكنید به این اسرار پی ببرید. در دل این زن یك بخش خصوصی وجود دارد كه هرگز كسی موفق به راه یافتن به آن نمی شود. این بخش ازقلب و روح او منحصرا از آن خود اوست.

زنی كه در هشتمین ماه سال متولد شده است، بسیار قابل اعتماد است، اما همیشه این احتمال وجود دارد كه پای برتری و غرور او در میان باشد كه در این صورت وضع كلی تغییر پیدا می كند. زن متولد آبان نسبت به افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار است و در مقابل به افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد. ارزش فراوانی كه زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی است. او دوستان خود را از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می كند و سپس اشخاصی را كه واجد ارزش های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می دارد و بقیه را مانند زباله دور می ریزد. در طبیعت و ذات این زن عزمی آهنین و استقامتی بی پایان به ودیعه گذاشته شده است.

تكیه كامل به قدرت درونی موجب پیدایش برخی تغییرات فكری در وی می شود، به نحوی كه ممكن است در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا كند و به راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد.

یك زن متولد آبان آنچنان اعتماد به نفسی دارد كه اصلا لازم نمی بیند برای زندگی از قوانین و رسوم و آداب پیروی كند. او خود را ملزم به پیروی از هیچ قانونی جز قانون اراده و میل خود نمی داند. حتی در كار عشق و عاشقی، اگر شرایط اوضاع و احوال به گونه ای باشد كه اجرای ازدواج را غیر ممكن كند، او بدون اینكه كوچكترین ارزشی برای حرف مردم قائل شود و یا بدون توجهی به اعتراض دیگران با مرد محبوب خود زیر یك سقف زندگی خواهد كرد.

در یك چنین مورد غیر عادی او واقعا به مرد محبوب خود عشق می ورزد وانتقادات و بدگویی های جامعه هرگز نمیتواند این زن شجاع را از حركت بسوی راهی كه صورت فلكی برایش تعیین كرده است، باز دارد.

برغم شخصیت قوی و بارزی كه زن متولد آبان دارد، خواهان برتری مرد خویشتن است، به نحوی كه به جای آنكه سعی كند حاكم بر وی باشد، زیركانه تدابیری می چیند تا زمینه ای برای پیروزی او فراهم بشود. نسبت به آینده مرد محبوب خود علاقه زیادی از خود نشان می دهد. پس از ازدواج ترجیح می دهد كه خانه دار بماند.(مگر اینكه شما واقعا مرد دلخواه او نباشید و مخارج منزل را چنانكه مورد نظر بوده است، تأمین نكنید و یا اینكه كار او برای اجرای برنامه مخصوصی ضرورت پیدا كند). او ممكن است در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شما جر و بحث كند، اما در مجامع و در برابر دیگران به اندازه مادر پشتیبان شماست. او به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد كه كسی زیانی به شما وارد بیاورد یا شما را آلت دست خود بكند، و كسی كه بخواهد دست به چنین كاری بزند، مسلما از انتقام جویی او در امان نخواهد بود.

زن متولد آبان عاشق خانه و زندگی خویش است و منزل را همیشه در نهایت پاكی و تمیزی نگاه می دارد، به نحوی كه به قول معروف از تمیزی برق می زند. غذا هم همیشه سر ساعت و سرو می شود و امور منزل پیوسته تحت كنترل هستند و اگر مشاهده كردید كه جز این است، ‌بدانید كه یك پیشامد ویا اشتباه شما غرور بی پایان او را جریحه دار ساخته است.

او هر دو ماه یك بار اسباب و اثاثیه یكی از اتاق ها را بیرون می ریزد زیرا سخت از بازیافتن اشیایی كه در گوشه و كنار فراموش شده اند، خوشحال می شود( به این ترتیب باید سخت مراقب باشید كه فلان كاغذی كه بوی عطر زنانه از آن استشمام می گردد و یا مطلبی خصوصی روی آن نوشته شده است، گوشه كنار و یا توی جیب لباس كهنه شما جا نمانده باشد) او با لذت به همه چیز ظنین هست و اگر مدركی دال بر خیانت و بی وفایی از شما پیدا كند، توفان به پا خواهد كرد.

برای مجسم كردن خشم او هیچ منظره ای گویاتر از ابر قارچی شكل ناشی از یك انفجار اتمی در آسمان نیست، با این احوال در مقابل او اصلا سعی نكنید كه كنجكاوی مشابهی داشته باشد زیرا این هرگز به نتیجه نمی رسد و هر قدر هم شما در استفاده از موقعیت های مناسب زبردست باشید، باز محال است بتوانید به خواسته های قلبی او پی ببرید. او نظر بودجه اعمال زن متولد آبان به كلی غیر قابل پیش بینی است.

او ممكن است سال ها تمام پول های خود را پس انداز كند و سپس ناگهان مثل كسی كه از خواب بیدار شده باشد، شروع به ولخرجی و اسراف كند. در هر حال او عاشق پول است، چه آن را یك ریال یك ریال جمع كند و چه هزار تومان هزار تومان خرج كند.

در مورد خرج كردن، یك اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و اقتصادی است به این معنی كه با وسواس مراقب است و این استعداد در او وجود دارد كه هر روز ترقی بیشتری پیدا كند. زن متولد آبان عاشق قدرت است و حاضر است خیلی از منافع را فدای كسب قدرت كند.

یك دندگی و تلافی كردن یكی دیگر از خصوصیات زن متولد آبان است. اگر به او یك دروغ بگویید، او به شما دو دروغ خواهد گفت. اگر شما یك هفته با او حرف نزنید، او دو هفته مهر سكوت بر لب خواهد زد. به این ترتیب، اگر می خواهید از كار او انتقاد كنید، بهتر است آن را به عهده كس دیگری واگذار كنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او می شود. او از خطاهای كوچك شما، به شرط آنكه بفهمد روی منظور خاصی در آن نبوده است، در می گذارد. این نكته را هم به خاطر داشته باشید كه حس تشخیص در این زن به اندازه حس انتقام جویی او قوی است، پس می توانید مطمئن باشید كه خوبی های شما را هم نیز دو برابر جبران خواهد كرد. رفتار مادرانه او با كودكان به ظاهر سرد است و بچه ها پیش خود فكر می كنند كه مادر چندان به آنها علاقه مند نمی باشد. اما كودكان در جوار او خود را در پناه یك نیروی قوی احساس خواهند كرد.

مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بیهوده ازبین برود. او ممكن است هر روز ساعت ها وقت خود را صرف مشخص كردن هدفهای عالی كودكان خویش نماید و در رساندن ایشان به این اهداف از هیچ نوع كمك و مساعدتی فروگذار نمی كند. بچه ها به هنگام مواجه شدن با مسائل و مشكلات زندگی، او را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند زیرا وقوف او بر اسرار طبیعت انسانی به وی امكان می دهد یك مشاور خوبی باشد. این زن به كودكان خود می آموزد تا با شجاعت با موانع و مشكلات روبر بشوند. گذشت و چشم پوشی فراوان او از خلافكاری بچه هایش اگر توسط پدر جبران نشود، می تواند نتایج سویی در بر داشته باشد. او نسبت به كسانی كه تهدیدی برای آزادی و شادی بچه های خود باشند، بسیار بی رحم و انتقامجو است و متأسفانه این امر شامل حال شوهر او و پدر بچه نیز می گردد. اگر سخت گیری های شما نسبت به كودكانتان بیش از حدی باشد كه او آن را قابل قبول می داند، بی رودربایستی توی روی شما می ایستد.

زن متولد آبان ماه به رنگهای قرمز جگری، حنایی و بنفش علاقه فراوان دارد و سعی می كند از این رنگها در تزئین منزل استفاده نماید. 
 
نظرات() 

مشخصات کلی متولدین آبان

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:19 ب.ظ

در زمان تولد شما، خورشید در علامت (آبی) آبان ماه بوده است. سیاره هادی شما پلوتو می باشد. شما خوشبخت هستید كه در یك ماه قوی ، غریزی و اسرار آمیز تولد یافته اید زیرا شانس خوب عموما بسیاری از متولدین آبان ماه را در طول زندگی تعقیب می كند. ماه تولدتان به شما عشق و علاقه به مسایل اسرار آمیز را داده است. شما استعداد فراگیری ستاره شناسی و سایر موضوعات اسرار آمیز را دارید. شواهد خارجی این قدرت، استعداد شما برای مطالعه و تجزیه و تحلیل مردم می باشد. بسیاری از اوقات، این فراست ، قوه تشخیص و نفوذ در شخصیت سایرین ، شما را برای نویسنده شدن و یا هنرپیشگی توانا می سازد. متولدین آبان ماه از نظر جسمانی فیگور محكم و استواری دارند كه بسیاری از اوقات مربوط به وراثت می شود. آنها خوش قیافه و دارای شخصیتی پویا هستند. راز و رمز آنها بوسیله چشمانی كه دارای جاذبه مغناطیسی است فاش می شود كه بعضی اوقات تقریبا قدرت هیپنوتیزم به آنها می دهد. صدایشان معمولا نرم ، مطبوع و خوشایند است.بسیاری از بزرگترین خواننده های تاریخ در این ماه متولد شده اند.خطری كه برای شما وجود دارد در خلق و خویتان نهفته است.سیاره پلوتو هدایت كننده شماست و به شما طبیعتی داده است كه بعضی اوقات درك و كنار آمدن با آن برای دیگران مشكل است.در شما این آمادگی است كه موجودی فرار و دارای خلق و خوی انفجاری باشید.همچنین موجودی سلطه طلب بوده وشیوه خاص خود را دارید. شما مستعد عصبانی شدنهای ناگهانی هستید كه اشخاص بد شانس دوروبر شما را وحشت زده می كند ، لیكن طوفان به همان سرعتی كه برخاسته بود فروكش می كند و كسیكه به شما نزدیك است می تواند سریعا تسكینتان بدهد.
سپس همانقدر خوش مشرب و مطبوع می شوید كه گویی هیچ اتفاقی نیافتاده است.این آمادگی شدید برای انفجارهای عصبانیت و خلق وخوی تند
، بایستی كنترل شود. نقطه ضعف دیگرتان در آنجاست كه بعضی پروژه ها را با طغیان خارق العاده انرژی شروع می كنید لیكن قبل از تكمیل كردنش ، آن را كنار می گذارید.ایده های شما معمولا خوب و مناسب است و بهتر است تا آنهارا تا آخر ادامه دهید. بایستی بیاموزید كه انرژیهای خود را متمركز كنید و در زندگی خود هماهنگی بوجود بیاورید ، وگرنه این احتمال هست كه به علت تفرقه حواس و پریشانی ، تمام كوششهای شما بی ثمر بماند.
ماه تولدتان برای شما شانسهای عالی برای موفقیت آورده است ومطمئنا می توانید بر اشكالاتی كه به آنها اشاره شد غلبه كنید و انرژی خود را در كانالهای ثمر دهنده متمركز كنید.
فكر شما قوی است
،
حافظه تان خوب است و استعداد و قابلیت تطبیق دارید.
گرچه كار جسمانی را دوست ندارید ولی چون قدرت تمركز دارید می توانید هر
پروژه ای را كه متعهد آن می شوید به انجام برسانید.
برای شما بهتر است به جای پرداختن به كار عملی و جزئیات مربوط به یك پروژه آن را سرپرستی كنید.
مغز و فكر شما در مورد ایده های جدید
، اداره كردن مسایل مالی ، بالا بردن و ترقی دادن سطح رفاه دیگران,خوب كار می كند.
نظرات() 

بچه متولد مهر رئیس متولد مهر کارمند متولد مهر افراد مشهور متولد مهر

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:16 ب.ظ

ر

بچه متولد مهر

بچه متولد مهر مثل فرشته های تپل و سرخ و سفید است که انگار از لابلای صفحات کتاب بچه ها بیرون آمده است .

بچه های متولد مهر که پدر و مادرشان آنها را دائم تحت فشار قرار می دهند که زود تصمیم بگیرند و تعادل ظریف روانی آنها را به هم می زنند اغلب در بزرگشالی نمی توانند درست تصمیم بگیرند و در این رابطه مشکل خواهند داشت .

پسر و دخترهای متولد مهر برای این بدنیا آمده اند که حقیقت را جستجو کنند و آنها بچه هایی مهربان و با عاطفه اند و همیشه دوست دارند عادل باشند .

نوجوان متولد مهر از اشتباه در قضاوت به سختی هراس دارد. او از جریحه دار کردن احساسات دیگران متنفر است ولی طبیعت وی او را مجبور می کند که قبل از عجولانه دست به کار زدن دنبال راه حل مناسبی بگردد.

بچه متولد مهر تنبل است . البته او را نمی توان کاملاً تنبل نامید . او خیلی سخت بازی می کند و به همین خاطر باید خوب استراحت کند.

هرگز به حریم خصوصی او تجاوز نکنید زیرا در آن صورت او نیز در مورد شما همین کار را خواهد کرد .

نوجوانان متولد مهر همیشه درگیر روابط عشقی می شوند و آنقدر گرفتار عشق های زود گذر می شوند که احساس می کنید در لانه عشاق بسر می برد.

 

رئیس متولد مهر

رئیس متولد مهر به طور ناخودآگاه تمایل دارد که دو چیز یا دو فرد را به هم پیوند دهد و در این میان معمولاً خودش یک طرف قضیه است . این تمایل در سنین پایین با رابطه های عاشقانه و در بزرگسالی با ازدواج آشکار می شود.

او مثل رئیس های دیگر زیاد پشت میز نمینشیند و همیشه دوست دارد در وضعیتی باشد که بتواند قضاوت بی طرفانه ای داشته باشد و این کار ابداً برای او آسان نیست .

رئیس متولد مهر فردی بی قرار و بی تاب است که از فعالیت خوشش می آید ولی هرگز دچار تعجیل و شتاب نمی شود و این یکی از آن موارد متناقضی است که کمتر کسی می تواند در وجودش تحمل کند .

علیرغم آن که رئیس متولد مهر فردی خجالتی و کمرو است ولی هیچ وقت تنها نمی ماند. او همیشه تمایل دارد که به شکلی اظهار وجود کند و با دیگران ارتباط بگیرد .

 

 

کارمند متولد مهر

تصور نکنید که اگر کارمند متولد مهر دارید باید حتماً موکت دفتر او را عوض کنید . او تا به حد هم وسواس ندارد . ولی حتی کارمند عادی متولد مهر نیز اگر از عوامل محیطی خود در رنج و عذاب نباشد خیلی بهتر کار خواهد کرد . وقتی که کارمندان دیگر او را ناراحت و عصبی نکنند بازده کاری بیشتری خواهد داشت . عوامل محیطی ناهماهنگ و خشن ممکن است باعث آزردگی او شوند ولی کارمندان نا مطلوب او را به  خشم می آورند و از کوره به در می برند . او به خوبی از ارتعاشات رنگ ها و شخصیت ها در محیط های بسته آگاه است .

تسکین دادن احساسات جریحه دار شده او کاملاً مسئله دیگری است . به سختب می توان فهمید که چه چیزی باعث رنجش یا شادی کارمند متولد مهر می شود . آن چیزی که امروز خنده بر لبان او می آورد روز بعد ممکن است باعث خشم و عصبانیت او شود و یا برعکس .

 

افراد مشهور متولد مهر

جولی اندروز ، جورج سی. اسکات ، بریژیت باردو ، سارا برنار ، مارچلو ماسترویانی ، چارلتون هستون ، دوایت آیزنهاور ، مهاتما گاندی ، لوئی فیلیپ ، تی.اس.الیوت ، گراهام گرین ، یوجین اونیل ، سروالتر رالی ، ویلیام فاکنر ، ترومن کاپوت ، فرانسوا گیزو ، فردریش نیچه ، اسکار وایلد ، تامس ولف ، جورج وستینگهاوس ، میکی منتل ، فرانتس لیست ، جان لنون

 
نظرات() 

رابطه زناشویی متولدین مهر با سایر ماه ها

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:16 ب.ظ

پیوند بین این دو توام با سازگاری و توافق و نیکبختی است. آنها از نظر نیازهای جسمانی نیز با یکدیگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند یکدیگر را ارضا کنند .

فروردین

پیوند عاطفی خوبی میان آنها برقرار است و از نظر جنسی نیز یکدیگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر باید تا اندازه ای سلطه متولد اردیبهشت را بپذیرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.

اردیبهشت

این دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .

خرداد

پیوند این دو با موانع زیادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .

تیر

این دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، یکی با منطق و دیگری با احساس و عاطفه به میدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.

مرداد

این دو برای آنکه زندگی را به کام یکدیگر تلخ نکنند و از یک آرامش نسبی برخوردار شوند باید نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خویشتن داری بیشتری با هم برخورد کنند.

شهریور

متولدین مهر  اهل بحث و گفتگو استدلال هستند و از این نظر ممکن است به پر و پای یکدیگر بپیچند و گهگاه باعث آزار و اذیت یکدیگر شوند.

مهر

وصلت میان این دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نیست ولی بر اساس درک و تفاهم یکدیگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با یکدیگر داشته باشند.

آبان

این دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار یکدیگر زوج کاملی را تشکیل دهند .

آذر

علیرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشویی این دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر باید عقل و درایت خود را بکار را به کار گیرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصیت پنهان در پشت آن را کشف کند.

دی

متولدین مهر بهترین همسران را می توانند از میان متولدین بهمن برای خود پیدا کنند .

بهمن

پیوند زناشویی میان این دو با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد ، به ویژه آن که روابط جسمانی آنها با هم کاملاً سازگاری است و به خوبی یکدیگر را ارضا می کنند.

اسفند
نظرات() 

مرد متولد مهر

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:15 ب.ظ

از ویژگیهای مرد متولد مهر ماه می توان، انصاف،‌ متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاهی تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی را نام برد.

اگر شوهر متولد مهر ماه دارید، همیشه به سر و وضع خود برسید، خانه را تمیز و مرتب نگه دارید و در محیط آرام خانه سر و صدا راه نیندازید و حتما در یكی دو اتاق پرده آبی رنگ آویزان كنید. اگر شوهر شما متولد مهر است،‌ می توانید به خود ببالید كه هوشمند ترین مشاورین جهان را در جوار خود دارید، او مناسب ترین و منطقی ترین راه حل ها را برای مسائل شما پیدا می كند،‌ اما این حرف مفهومش این نیست كه به خواسته های كودكانه شما نیز جواب مثبت بدهد، در یك چنین مواردی او راه چاره خوبی عرضه می دارد. تعدادی از این خواسته ها را منطقا رد می كند. و درباره تعدادی دیگر با شما به بحث و گفت و گو می نشیند. مرد متولد مهر ممكن است دمدمی مزاج باشد و عادت او به استدلال و منطق چنان شدید و همیشگی است كه گاهی واقعا آدم را دیوانه می كند، او حتی در امور عاشقانه نیز از منطق ودلیل پیروی می كند.

با وجود این باید به اطلاع برسانم كه لازم است سخت مرقب خود باشید زیرا به تجربه ثابت شده است كه دختری كه در دام عشق یك چنین مردی افتاده است،‌ دیگر هرگز نتوانسته خود را خلاص كند. می دانید چرا؟ برای اینكه اگر بخواهید او را ترك كنید، چنان با دلیل و منطق غلط بودن این فكر را به شما ثابت می كند كه نه تنها در لحظاتی كه مقابل او نشیته اید و به حرف هایش گوش می دهید،‌ خود را محكوم احساس می كنید بلكه ذكاوت و هوشمندی او در دلایلی كه عرضه می كند، چنان نرمش، احساسات و خونگرمی از خود نشان می دهد كه شما طبیعت دمدمی او را كه گاهی سخت موجب ناراحتی می گردد،‌ به كلی فراموش می كنید.

او خیلی راحت می تواند قلب و نظر شما را به سوی خود جلب كند. در كشمكش و مبارزه متولد مهر ماه اكثر اوقات شما بازنده هستید، اما این باختن با شكست خوردن از زمین تا آسمان فرق دارد زیرا دیری نمی گذرد كه می بینید آرزوهایتان آرزوهای او، و خواسته هایتان خواسته های اوست و در دنیا هیچ چیز بیشتر از خوشحال كردن او برایتان ارزش ندارد. لبخند او برای شما حكم یك سبد گل قرمز را كه غنچه های آن در حال شكوفا شدن است را پیدا می كند،‌ سبد گلی برای بدست آوردن آن تلاش می كنید و دیگر بدون آن نمی توانید به زندگی ادامه بدهید. تنها زنانی كه قلبی از سنگ خارا دارند، می توانند در مقابل لبخندهای یك مرد متولد مهر مقاومت كنند، آن هم به شرطی كه علاوه بر یك چنین قلبی، اراده ای از فولاد آبدیده داشته باشند.

زنانی كه عاشق یك مرد متولد مهر هستند، هیچكدام نمی توانند بگویند� نمی دانم چرا دوستش دارم�. از سوی دیگر گاهی اوقات وضع به كلی تعییر پیدا می كند و شما برای وادار كردن او به كارهایی نظیر جواب دادن به تلفنی كه پنج دقیقه است زنگ می زند، و یا بلند شدن از روی مبل و روشن كردن چراغ اتاق باید فریاد بزنید، دستش را بگیرید و بكشید. به این ترتیب به هیچ وجه انتظار این را نداشته باشید كه او سالی 365 روز و هر روز هم 24 ساعت نقش یك عاشق را ایفا كند. قبلا گفته شد كه متولدین این ماه، اعم از مرد یا زن تحت نفوذ ونوس هستند و اگر كتاب اساطیر یونان را خوانده باشید، خوب می دانید كه در زندگی این الهه عشق نیز روزهای بدون عشق فراوان وجود دارد و یك چنین بحران هایی وقتی در مرد متولد مهر مشاهده می گردد كه تعادل دو كفه ترازوی صورت فلكی او به هم می خورد. بدیهی است كه بالا و پایین رفتن كله ها ابدی نیست و در هر حركت مقداری از نوسان كاسته می شود تا دوباره تعادل برقرار می گردد و زندگی شما یك بار دیگر سرشار از شور و نشاط و غرق در شادی و خنده می شود.

مرد متولد مهر در عقیده خود بسیار راسخ و ثابت قدم است، اما فرق بین او و دیگر كسانی كه دارای ثبات قدم می باشند این است كه به محض آنكه منطقا تشخیص داد عقیده اش اشتباه است،‌فورا آن را تغییر می دهد.

یكی دیگر از اختصاصات مرد متولد مهر قدرت عجیب و باورنكردنی او در جلب نظر كسانی است كه با وی كدورتی پیدا كرده اند. اسلحه اصلی او در رفع كدورت همان لبخند معروف می باشد. او صادقانه دست دوستی به سوی كسی كه از وی دلگیر شده است، دراز می كند و در همان حال صادقانه و از صمیم قلب این كار را باز هم تكرار می كند و چون به قول معروف � حرفی كه از دل برآید، به دل می نشیند�‌، سرانجام صداقت او كار خودش را می كند و كدورت ها برطرف می گردد. دو كلمه عشق و مهر مترادف هم هستند و این امر نه تنها از نظر لغوی، بلكه از نظر نجومی و حتی آماری نیز صادق است، بر طبق برخی اساطیر باستان، ماه هفتم سال را به آن جهت مهر می نامند كه عشق در آن به وجود آمده و راه خود را به دل تمام موجودات عالم باز كرده است. در عمل ثالت شده كه مرد متولد مهر اگر بخواهد به دل دختری راه باز كند، چنان این كار را طبیعی و بدون زحمت انجام می دهد كه موجب حیرت می گردد، اما پس از این مرحله دوره سرگردانی او شروع می شود، تعادل كفه های ترازو به هم می خورد و این دودلی شدید در وی به وجود می آید كه از این پیروزی خود چگونه باید بهره برداری كند، عشق فرشته ای دارد و شیطان نیز از جمله فرشتگان بوده است و درست به همین دلیل هم هست كه فرشته عشق هرگز صد در صد ملكوتی نیست و باز به همین دلیل هم هست كه مرد متولد مهر پس از به دست آوردن دل یك دختر بر سر یك دوراهی قرار می گیرد و از خود می پرسد كه آیا باید فقط چند صباحی او را نگاه دارم یا اینكه از وی تقاضای ازدواج كنم و یا هیچكدام؟ این حالت چندان دوام نمی آورد و كفه ترازو خیلی زود با كمك وزنه های منطق و استدلال تعادل خود را به دست می آورند و تكلیف روشن می شود. علاقه او به زن قبل از نود سالگی از بین نمی رود، این امر را حمل بر هوسبازی او نكنید، او ممكن است صمیمانه و با تمام وجود عاشق زن خود باشد و حتی فكر بی وفایی یا خیانت هم از مخیله اش عبور نكند، اما این موضوع دلیل آن نمی شود كه در مجالس و میهمانی ها خیلی زودتر و بهتر از دیگران زنان هوس انگیز را تشخیص ندهد.

از طرف دیگر مرد متولد مهر خیلی زودتر از هم سن و سال های خود به وجود جنس مخالف پی می برد تا جایی كه بر طبق آمار موجود پسران متولد مهر18 ماه زودتر از پسران دیگر به سن بلوغ می رسند. بروز یك جنین بلوغ زودرسی، همراه با ورزیرگی ذاتی و طبیعی او در امور عشقی و قدرت بی نظیری كه در جلب نظر زن ها دارد، بالطبع موجب می گردد كه زندگی اش از جریانات عاشقانه باشد.

كسی كه در ماه مهر متولد شده باشد، به هیچ صورت مایل به رنجاندن دیگران نیست و اگر مشاهده می كنید كه گاهی تا پای رنجش خاطر با دیگران به بحث و جدل می پردازد، حتم داشته باشید كه از عواقب آن به كلی غافل است. او هرگز نمی خواهد از كلمه � نه � استفاده كند در حالی كه نمیداند در بسیاری از موارد گفتن این كلمه به مراتب بهتر از كج دار و مریض رفتار كردن است. تمایل شدید و غیر قابل اجتناب او از دست به دست كردن و سبك و سنگین كردن امور گاه موجب پیدایش كدورت می گردد،‌ در حالی كه او اگر فقط احساس كند كه عواطف كسی را جریحه دار كرده است، و یا حتی اگر پس از سالها پی ببرد كه عشق كسی را نادیده گرفته به شدت آرزده خاطر و دلگیر می شود. در نظ گرفتن انصاف یكی دیگر از اعتقادات ذاتی و عمیق مرد متولد مهر ماه است. او بی انصافی و جنایت را در یك ردیف قرار می دهد. ترس از این حالت گاهی موجب می شود كه از دختری كه كاملا مطابق دلخواهش نیست، در خواست ازدواج كند و در نتیجه در سراسر عمر از یك ازدواج بدون عشق رنج ببرد. به این ترتیب ملاحظه می كنید كه وضع و خخالت او مثل یك شمشیر دو دم است كه هم می تواند او را از یك عشق واقعا حقیقی برخوردار سازد و هم او را از آن به كلی محروم نماید. دمدمی مزاجی مرد متولد مهر را باید جدی گرفت زیرا اگر خوب دقت كنیم می بینیم كه در او، مخصوصا در ایام جوانی، نوعی بازیگوشی و یكدستی گرفتن مشاهده می گردد، از آن گذشته، برای این شخص مرزهای بین یك دوستی ساده و عشق سخت در یكدگر ادغام شده و مغشوش به نظر می آید، در نتیجه اصلا جای تعجب نخواهد بوداگر مشاهده كنیم كه تا رسیدن به پای سفده عقد قلبش بارها شكسته باشد. او خیلی دیر عشق های خود را، كه احتمالا هرگز حقیقی نبوده اند، فراموش می كند و پس از متولدین برج كماندار ( آذر ) و دو پیكر ( خرداد ) از هر كس دیگر از شكست های عاشقانه رنج می برد، اما خوشبختانه عامل قضاوت صحیح سرانجام به وی كمك می كند تا عمیقا بر غم خویش پیروز شود و آن را به كلی از خاطر ببرد تا جایی كه كمتر اتفاق می افتد اثر ناگواری از این قبیل عشق ها در وی باقی بماند مگر اینكه موضوع به گونه ای واقعا استثنایی و غیر عادی بوده باشد. او برای پی بردن به اسرار درونی شما علاقه ای از خود نشان نمی دهد، در حالی كه در دیدار نخست عكس این امر به نظر می رسد، و شما او را مردی كنجكاو و جست و جو گر می بینید. او اغلب اوقات به وقایعی كه درست مقابل چشم هایش رخ می دهند، پی نمی برد، در صورتی كه دیگران همه متوجه آن می شوند. به همین جهت گاه استعداد فریب خوردن دارد. اگر در بحث و گفت و گو با شما پیشقدم شد، هدفش صرفا گفت و گو و آشنایی است نه اینكه می خواهد به اسرار شما پی ببرد. نظریات و دلایل او به گونه ای خیره كننده منطقی هستند و نتیجه گیری های وی پیوسته درست ترین و مخصوصا منصفانه ترین نتیجه گیری هاست، قدرت قضاوت صادقانه و عملی او به قدری زیاد است كه در بسیاری از كتب نجوم از متولدین این ماه به عنوان سلیمان صور فلكی نام برده شده است، آنچه در قضاوت های او جلب توجه می كند این است كه در این كار دخالت نمی دهد. برای او فقط توجه به حقایق مهم است. به نظر او زندگی افرادی نظیر متولدین فروردین و اسفند كه صد در صد تابع احساسات خویش می باشند، فاقد صافی و خلوص واقعی می باشد.

اگر شما آدم اسرافكاری باشید، برداشت او چنین خواهد بود كه قدر پول را نمی دانید و آن را مثل ریگ خرج می كنید و در نتیجه نمی توانید مسئول بودجه خوبی باشید، در یك چنین حالتی او اصلا به این امر توجه نمی كند كه این كار شما ممكن است علت روانی داشته باشد. برای وی دلائل روانی صد در صد قانع كننده نیستند و نمی توان برای انجام یك قضاوت صحیح و بدون عیب و نقص به آن استناد جست، به همین ترتیب اگر خساست به خرج بدهید، برداشت و استنباط او این خواهد بود كه باید از پول های صرفه جویی شده برای خرید لباس های زیباتر و زیادتر استفاده بكنید، بی برنامه بودن را آشفتگی می داند، و از بی بند و باری متنفر است. در نتیجه هر موضوع غیر متفادل و ناهماهنگی روی قضاوت نهایی او تأثیر می گذارد.

یكی دیگر از ویژگی های ذاتی مرد متولد مهر قابل اعتماد بودن اوست شما می توانید به طور دربست و كامل به او اعتماد بكنید، تنها گاهی اوقات از اینكه می بینید نمی توانید احساسات درونی شما را چنانكه مایل هستید درك كند، ممكن است دلخور بشوید. توجه داشته باشید كه قصور او در این مورد به هیچ صورتی جنبه عمد و یا بی توجهی ندارد، او واقعا نمی خواهد كه موجبات رنجش شما را فراهم بیاورد،‌منتها به طور طبیعی قادر به درك نیازهای عاطفی ابراز نشده هیچكس نیست. عاشق پیشگی و تبحر او در به دست آوردن دل زن ها و قابلیت فراوان او در علاقه مند كردن ایشان به خود الزاما مفهومش این نیست كه می تواند رابطه ای مستقیم با تمام عوالم رویایی ایشان داشته باشد. شما با هیجان تمام نزد او می روید تا بگویید چطور فلانی احساسات شما را جریحه دار كرده است و امیدوار هستید كه حداكثر همدردی ممكن را از وی مشاهده كنید، در حالی كه به محض آنكه حرف هایتان تمام شد، از شما می پرسد: � مگر با او چه كردید كه شما را رنجانیده است؟� و سپس با دقت و مو شكافی تقصیرات و گناهان شما و او را در معرض سنجش قرار می دهد و هیچ ابایی هم نخواهد داشت كه در این امر جانب شما را رها كند و جانب او را بگیرد. شما می توانید فریاد بزنید و اعتراض كنید، ‌اما مطمئن باشید كه هیچ یك از این اعمال نمی تواند او را حتی برای یك سانتیمتر هم از جاده عدل و انصاف و یك قضاوت صحیح و بیطرفانه منحرف سازد.

عدم قابلیت او در درك عواطف، ‌احساسات و نیازهای باطنی جنس مخالف( خواه همسر،‌ خواه دوست دختر ) اغلب اوقات برایش دردسرهایی درست می كند. برای اغلب زن ها باور كردن این مطلب مشكل است كه مردی كه این چنین منطقی و با انصاف است و با دیدی این چنین وسیع و همه جانبه به امور محتلف جهان می نگرد، پرا از درك نیازهای باطنی دیگران این چنین عاجز است،‌در حالی كه طبیعت او این چنین است.

اگر به هنگام تولد او قمر در عقرب نبوده باشد، از نظر امور مالی خساست نشان نمی دهد. در حقیقت باید گفت كه تأثیر صورت فلكی تراز بر متولدین این ماه موجب نوعی دست و دلبازی می باشد. مرد متولد مهر معتقد است كه پول را باید خرج اموری كرد كه زیبایی یا شادمانی به همراه داشته باشد. اگر می خواهید بر سر سفره عقد بنشینید و برای زنا شویی با او بله بگویید، لازم است كه برای زندگی در خانه ای كه سفره آن همیشه گسترده است و پذیرایی از میهمانانی كه تقریبا همیشه در منزل شما بسر خواهند برد، قبلا خود را آماده كنید.

خانه این مرد،‌ جز در طی روزهایی كه در لاك استراحت و تنبلی خود فرو می رود، همیشه مملو از میهمان است، و آن وقت همین آدم از رفتن به نقاطی كه عده زیادی در آن جمعند و سر و صدای زیاد تعادل احساسات او را به هم می زند، جدا بیزار است.حضور در میان جمعی كه ایشان را خوب نمی شناسد، برای وی غیر قابل تحمل است. از آن گذشته یك خاصیت دیگر نیز در او وجود دارد كه به فرار او از اجتماعات كمك میكند و آن این است كه به هیچ وجه مایل به قرار گرفتن در محلی نیست كه مرتبا از دیگران تنه بخورد، یا به شانه و پهلوی او فشار وارد بیاید و تماس جسمانی با سایرین پیدا كند. او از همهمه و جدال و ازدحام متنفر است. مرد متولد مهر ماه خواهان معاشرت و دوستی با تمام افرادی است كه از هوش، معلومات و درایت فراوان برخودارند، اما همین قدر كه تعداد یك چنین افرادی در دور ور وی از ده دوازده نفر تجاوز كند، دچار نفس تنگی می شود و در صدد فرار می افتد او ممكن است ناگهان شما را در یك مهمانی بزرگ شلوغ تنها بگذارد و بدون هیچ خبری ناپدید شود.

سریع ترین راه به دادگاه طلاق برای زنانی كه شوهر متولد مهر دارند، خانه بدون نظم و ترتیب است،‌ و اگر مایل به مرافعه و بد خلقی نیستید، صدای رادیو و تلویزیون را كم كنید، نگذارید بوی غذا تمام منزل را فرا بگیرد و اگر خواستید در غذایی سیر یا پیاز به كار ببرید، قبلا اسپری خوش بویی در اتاق ها بزنید تا نكند بوی پیاز و سیر به مشام فوق العاده حساس او برسد. زنی كه نان را در ظرف مخصوص به سر سفره نمی آورد، شیشه های شیر و ظرفهای غذا را توی ظرف شویی روی هم می ریزد، قوطی های ادویه را پس از برداشتن از فقسه در جایی میگذارد كه جلوی چشم باشند، خیلی زودتر از آنچه كه تصور می كند، ورقه طلاق را از دست شوهر متولد مهر خود دریافت می دارد.نكته جالب در این مورد این است كه او خودش ممكن است حداكثر بی نظمی را در منزل داشته باشد، اما به هیچ وجه نمی تواند یك خانه گردگیری نشده، بچه های كثیف و اسباب و اثاثیه در هم و برهم را تحمل كند. او ممكن است در مواجهه با یك چنین وضعی فورا به دادگاه خانواده نرودو تقاضای طلاق نكند، اما مطمئن باشید كه منشی او در اداره روزبروز به نظرش جالب تر و جذاب تر خواهد آمد. بقیه جریان را خودتان می توانید حدس بزنید.

مرد متولد مهر از درهم برهمی امور واقعا متنفر است و در مقابل شیفته هم آهنگی و نظم و ترتیب می باشد. خانه او باید مأوای دنج و راحتی باشد كه بتواند پس از فرار از غوغای دیوانه كننده دنیای خارج به آن پناه بیاورد و اگر جز این بود، تعادل ذاتی و طبیعی خود را از دست می دهد. از آنجا كه این شخص به جست و جوی علت دیر آمدن های او به خانه و یا صرف كردن تمام وقت آزاد خود به مطالعه كتاب و یا دراز كشیدن روی تختخواب بپردازید. او هرگز به شما نخواهد گفت كه دوست ندارد هر وقت به منزل می آید، شما را در لباس راحتی،‌ با موهای بسته و صورت آرایش شده ببیند. راستش را بخواهید او حتی گاهی متوجه نمی شود كه بر آمدنش از رفتن به یكی از اتاقهای منزل به این علت است كه شما در آن اتاق پرده نارنجی آویزان كردن اید و او این رنگ را دوست ندارد، به همین ترتیب او ممكن است درست نداند كه چرا به هنگام ترك منزل و یا مراجعت به آن فراموش می كند شما را ببوسد، ذات قاضی منشش او، به او می گوید كه یك جای كار خراب است و تعادل لازم وجود ندارد و همین امر او را به طور ناخودآگاه ناراحت می كند. وقتی ساعت مراجعت او نزدیك شد، اسباب بازی بچه ها را از كف اتاق ها جمع كنید، عطر خوشبویی به خود بزنید، صدای تلویزیون را كم كنید، چند شاحه گل آبی رنگ روی میز بگذارید و آن وقت ببینید كه چطور در بهشت باز می شود و یك شوهر ایده آل از اطاق بهشت برای شما بر روی زمین می افتد.

كودكان یك مرد متولد مهر از ویژگی عدل و انصاف پدر خود وسیعا بهره مند می گردند. او كاری می كند كه هیچ یك از بچه های خود را نسبت به دیگران برتر و عزیزتر احساس نكند، انضباط را با قدرت تمام به موقع اجرا می گذارد، و اگر لازم شد كه ایشان را تنبیه كند، قبلا دلایل این كار را برای آنها بازگو می كند و تقریبا هرگز این كار را با عصبانیت انجام نمی دهد. بچه ها نیز مثل شما سخت مجذوب او می گردند، و باز هم مثل شما دائما در معرض بحث های مداوم او درباره هر چیز قرار می گیرند. آنچه عجیب است كه مرد متولد مهر پس از ازدواج چندان اشتیاقی به بچه دار شدن از خود نشان نمی دهد، ‌اما پس از آنكه آن ها به دنیا آمدند، یك عشق كامل پدرانه را نثار ایشان می سازد، هرگز نمیگذارد به ایشان احساس تنهایی دست بدهد، ‌از صمیم قلب نقش خود را به عهده میگیرد و ایفا می كند و خلاصه كاری می كند كه همه او را یك پدر نمونه بدانند. با وجود همه اینها، و برغم توجه شدید او به بچه های خود،‌ شما می توانید یقین داشته باشید كه حتی اگر پای یك دو جین بچه هم در میان باشد، مقام و منزلت خاص خود را نزد او حفظ و نگاهداری خواهید كرد. در واقع پایه های تخت سلطنت شما بر قلب او چیزی نیست كه به این آسانی ها متزلزل بشود. اصلا برای متولدین مهر، اعم از زن و مرد یا زن، ‌جفت و همسر در مرحله اول اهمیت و كودكان پس از او قرار می گیرند. شما یقین داشته باشید كه او آن گوشه دنجی را كه در قلب خود به شما اختصاص داده است، نه تنها هرگز به كس دیگری واگذار نخواهد كرد، بلكه حتی پنجره آن را هم به كسی نشان نخواهد داد تا نیم نگاهی به درون آن بیندازد و البته این به شرط آن است كه شما خانه را تمیز نگاه دارید، همیشه مرتب و زیبا باشید، موهایتان آرایش كرده باشد و از آویزان كردن پرده آبی رنگ در اتاق ها خودداری نكرده باشید. او رنگ آبی را خیلی دوست می دارد.

توصیه دیگر هم درباره مرد متولد مهر به شما این است كه اگر شما عاشق یك چنین مردی هستید و یقین دارید كه او هم شما را دوست دارد، ‌هر چه دل تنگتان می خواهد بگویید و هر پیشنهادی دارید، از جمله پیشنهاد ازدواج، فورا آن را رو كنید و مطمئن باشید از اینكه شما پیشقدم شده اید سخت خوشحال خواهد شد.
نظرات() 

زن متولد مهر

تاریخ:یکشنبه 8 شهریور 1388-12:15 ب.ظ

زن متولد مهر ماه استخوان بندی درشتی خواهد داشت و نسبتا سنگین وزن خواهد بود. اما برغم تمام این خصوصیات زنانه، شما بارها در او علائمی از قدرت اراده و جدیت و تصمیم می بینید كه با خلق و خوی زنانه كمتر سازگاری دارد.

از نظر طرز فكر شباهت های زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه به نظر می آید. از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نكنید كه اگر با یك زن متولد مهر ماه ازدواج كنید،‌ یك قاضی یا یك دادستان مرد را به خانه خواهید آورد. به هیچ وجه اینطور نیست، ظرافت های زنانه او آنقدر زیاد، جالب و دل انگیز است كه هرگز باعث سلب آسایش شما نخواهد شد.

زن متولد مهر در هر موقعیتی، چه جزئی و چه مهم،‌ هوشیاری، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد. این موقعیت ها ممكن است از اینكه شما چرا نباید پیراهنی كه دكمه سر دست ندارد بپوشید، چرا در اداره موفق نشده اید كه پست بهتری بدست بیاورید باشد.( در این مورد آخر،‌ گناه آن عدم موفقیت را چنان ماهرانه بین شما و رئیس شما تقسیم می كند كه به هر كدام بیش از سه دانگ بیشتر نرسد). در زن مهرماه این قابلیت وجود دارد كه حتی با شخص خود منصفانه موضوعی را مورد بحث و گفت و گو قرار دهد و مسئله مورد نظر را در ترازوی سنجش و استدلال خویش بگذارد.

خیال نكنید كه داشتن یك چنین همسر سنجیده و دقیقی حوصله شما را سر خواهد برد، درست بر عكس، شما در جوار یك چنین زنی ناگهان متوجه می شوید كه بیش از یك ساعت است دارید به حرف های او گوش می دهید بدون اینكه متوجه گذشت زمان شده باشید و از حرف ها و استدلالهای او به راه حل های باور نكردنی رسیده اید. علت هم این است كه او در تمام طول مدتی كه مشغول بحث در اطراف موضوعی است، ‌لحظه ای لبخند دلنشین و معروف خود را فراموش نمی كند و شاید رعایت همین ظاهر مطلوب و چاشنی كردن همین لبخندهای ملیح و بكار بردن جملات دلنشین و متقاعد كننده است كه موجب می شود موفقیت های زیادی در قبولاندن منطق خویش به دیگران كسب كند. او برای قانع كردن دیگران مطلقا از منطق استفاده نمی كند، البته در وهله اول چنین به نظر می رسد كه زن مهر ماه با قدرت كلام خود غرور مرد را جریحه دار خواهد ساخت،‌ در حالی كه این توهم عاری از حقیقت است زیرا او خیلی راحت جراحت شكست دادن در بحث را با لبخند و حركات ظریف و دوستانه خود التیام می بخشد، از آن گذشته این را هم باید دانست كه اكثرا حق با اوست و رأی را می توان رأی دیوان عالی دانست. او برای ارضای خودخواهی خود منطق و دلیل نمی چیند، بلكه همه چیز را با ترازوی عقل می سنجد.

اگر او یك مخبر سیاسی و نویسنده باشد، در فصل انتخابات می تواند قابلیت بی نظیر خود را در مقایسه جناح های مختلف و احزاب گوناگون و نقاط ضعف و قدرت هر یك از آنها به بهترین وجه ممكن به منصه بروز برساند. صرف نظر از قابلیت و علاقه ذاتی كه در زن متولد مهر برای سبك كردن رویدادها وجود دارد، از نظر امور احساسی، رفاقت و صمیمیت نیز او یك زن تمام عیار است. حتی تمایل او به بحث كردن در واقع مبتنی بر این علاقه باطنی اوست تصمیم نهایی درباره هر موضوعی باید چنان اتخاذ شود كه به دوست، به محبوب و به فرد مورد علاقه او آسیب و ضرری وارد نیاید. هرگز سعی نمی كند نظر شخصی خود را به كسی تحمیل كند و در استدلال های خویش احساسات و عواطف شخصی خود را به میزان وسیع نادیده می گیرد.

معمولا زن ها به هنگام گفت و گو درباره یك موضوع نه تنها نظر شخصی خود را بیان می دارند، بلكه این نظر بسته به موقعیت زمان و مكان تحت تأثیر شدید احساسات ایشان قرار می گیرد و منظور شان توأم با اغراض احساسی است در حالی كه این امر در مورد زن متولد مهر به هیچ وجه صدق نمی كند. برای او نظر شما،‌ دوستانش، خودش و دیگران ارزش مساوی دارند كه هر كدام می توانند گوشه تاریكی را روشن سازند، به شرط آنكه عادلانه و منطقی باشند.

بیشتر زنان متولد مهر چه قبل از ازدواج، و چه بعد از ازدواج مشغول كار هستند زیرا برای خرید چیزهایی كه سخت به آن ها علاقمند هستند، نیازمند به پول می باشند. او عاشق تجمل است و دلش می خواهد كه گرانبها ترین لباسها زیبا ترین اسباب خانه ها و كمیاب ترین عطر را داشته باشد و به همین دلیل می رود كار می كند تا پول كافی در دسترس داشته باشد. او پول را برای یك منظور دیگر هم لازم دارد و آن ایجاد رفاه برای مرد زندگی و مورد علاقه اش می باشد. اگر در گنجینه دل یك زن متولد مهر یك جواهر گران قیمت و بی نظیر وجود داشته باشد، زن مهر ماه از انزوا و تنهایی تنفر دارد. همیشه در میان جمع حلقه دوستان است. به اصل دوستی و صمیمیت معتقد بوده و حق دوستی را ادا می كند. همراهی،‌ چه در كارها و چه در امور احساسی نیاز واقعی وی محسوب می شود. او دوست ندارد كه تنها كار كند و عملا قادر به زندگی بدون شریك نیست. زنان متولد مهر كه به نزد فالگیر می روند، فقط دو سئوال از او می كنند. چه موقع یك آدم همرنگ برای همكاری صمیمانه قلب دوستش داشته باشم؟ و چه موقع یك آدم همرنگ برای همكاری صمیمانه پیدا خواهم كرد؟ از نظر او ازدواج یك معامله پایاپای و متقابل دیگری واجب و لازم الاجراست.

شما ریاست هیئت مدیره انجمن را به عهده دارید، این افتخار از آن شمامی باشد، و او هم مدیر عامل انجمن می باشد و وظیفه دارد كه جلو اشتباهات شما را با روش خاص خود بگیرد، در كارها بین عشق و دوستی و منطق و انصاف و عمل تفاوت می گذارد و حساب آن دو را اصلا به همین دلیل خواهان آن است كه تا سر حد امكان در كارها و فعالیت های اجتماعی شوهر خود شركت داشته باشد. او می خواهد كه قائم مقام شوهرش محسوب بشود و در عین حال آنقدر منطق و هوشمندی دارد كه رهبری شوهر را از جان و دل قبول داشته باشد و یا وقتی مرد می خواهد شغل و حرفه خود را عوض كند و یا دست به فكر جدیدی بزند، از وی حمایت كند و راه و چاه را به او نشان بدهد. یك چنین اموری را جزو وظایف خاص همسری خویش می داند و در این گونه مواقع به همواركردن راه پیشرفت و موفقیت شوهر و جلوگیری از اشتباهات احتمالی وی می پردازد.

شما باید حتم داشته باشید كه یك چنین زنی از عهده انجام این مشاورات به خوبی بر می آید و لیاقت آن را دارد كه به وی میدان فعالیت و ابراز وجود داده شود. زن متولد مهر به هیچ وجه مایل نیست كه به صورت باری روی گرده شوهر خود باشد. او بیشتر میل دارد كه موانع سر راه همسر خود بر طرف سازد. او به این خواسته طبیعی خویش با ظریف ترین وجه ممكن جامه عمل می پوشاند( مگر اینكه والدین او متولد فروردین باشند كه در این صورت باید گفت گاهی اوقات با مشكلات جدی مواجه است).

زن متولد برج تراز به طور كلی بسیار فهمیده است و قدرت تجزیه و تحلیل فراوان دارد و می تواند در حل مشكلات اداری و یا تجاری فوق العاده مفید باشد. كمتر اتفاق می افتد كه از روی احساسات تصمیمی بگیرد و یا در اخذ تصمیم عجله به خرج بدهد و نظریاتی كه او به شما ارائه می دهد، اغلب خیلی بهتر و عملی تر از نظریات وكیل مدافع شماست.

الهه حاكم بر این زن ونوس است و هم او است كه وی را وادار می سازد، و یا بهتر است بگویم این قابلیت را به او می دهد كه گوهر گرانبهای عقل و درایت خویش را بر تارك زیباترین انگشترهای جهان به انگشت همسر خود بكند. اگر نخواهیم مطلب خود را در قالب جملاتی این چنین ادیبانه بیان كنیم، می توان گفت كه دست آهنین او در یك دستكش مخملی قرار دارد و چنان با قدرت و در عین حال نرمی و لطافت در موقع حساس به میان می آید كه به سرعت مانع از اشتباهات و ندانم كاری ها می گردد. مردان متولد فروردین، آبان، مرداد و اردیبهشت معمولا یك چنین زنی را شریك صادق و عاقل و دانای خود می بینند و به پرستش و ستایش وی مشغول می شوند، اما یك چنین ستایشی یك جانبه نیست زیرا او نیز شوهر خود را می پرستد. دوستان و اقوام با دیدن زندگی خانوادگی این زن با شوهر و بچه هایش بی اختیار به یاد زندگی پر از صلح و صفای آدم و حوا خواهند افتاد.

شما در زندگی مشترك با زن متولد مهر از مزایای اخلاقی زیادی برخوردار خواهید بود. او هرگز نامه شما را باز نخواهد كرد زیرا اصلا مایل نیست كه غرور و شخصیت خود را بشكند. او هم چنین هیچگاه اسرار شما را به دوستتان بازگو نخواهد كرد و یا در مقابل رئیس اداره تان به شما بی احترامی و یا كم محلی نخواهد كرد. او در همه حال رازدار و وفادار و حرمت نتگه دار است. بسیاری از خردهایی كه زنان متولد مهر دارند، ترقی خود را مرهون رفتار زن خویش می دانند. مثلا چه این زن بدون اینكه كوچكترین انحرافی از جاده وفاداری پیدا كند، به هنگام مواجه شدن با كار فرما یا رئیس همسر خویش درست از همان لبخند و ظرافتی استفاده می كنند كه روز اول برای آب كردن دل پسر مورد علاقه خود بكار برده بود. او با شرم و جذابیتی كه دارد، در بین دوستان و همكاران برای شوهر خویش دوست یابی می كند و می كوشد كه با ایجاد یك روابط عمومی گرم و دلچسب راه موفقیت شوهر خود را هموار بسازد. او عشق خود را نسبت به شما عملا به اثباب می رساند. و در ناز و نوازش مغازله هرگز كوتاهی نخواهند كرد. زبان نرم او و جملات بجا و زیبای او هر دل سنگی را نرم می كند.

داشتن یك چنین همسری مترادف است با داشتن یك خانه بسیار جالب و مرتب. درتزئین منزل از رنگ های شاد استفده می كند و در تركیب آنها چنان استادی از خود نشان می دهد كه گویی یك نقاش است. مبل ها و اثاثیه منزل او نیز در نوع خود بسیار زیبا خواهند بود. تابلوهایی كه به دیوارها آویزان می شوند، یه تنها از روی سانتیمتر، بلكه از روی میلیمتر نصب می گردند. غذای شما و بچه های در اغلب موارد سر ساعت سرو می شوند و تنوع لازم در طبخ آن ها به دقت مراعات خواهد شد.

علاوه بر اینها، زن متولد مهر را با انواع گل ها و
گلدانها و سایر لوازم تزئینی می آراید و در عین حال از ترتیب دادن گهگاه یك شام دو نفره عاشقانه در زیر نور شمع غافل نمی ماند. برای زن متولد مهر خانه داری یك شغل تمام وقت و برای تمام عمر محسوب می گردد. شغلی كه بر خود فرض لازم و واجب می داند در آن به حد كمال برسد. اما همزیستی او تا وقتی شاعرانه و صمیمانه و نرم و لطیف است كه شما نیز احترامات مقابله اش را حفظ كنید و جانب عدل و انصاف را نگه دارید. پناه به خدا اگر بخواهید نقش فرمانده و آمر برای او بازی كنید و هی راه بروید و ایراد بگیرید و دستورات بی سر و ته صادر كنید و از همسر خود بخواهید كه مثل یك كنیز از فرامین و هوس های شما اطاعت و فرمانبرداری كند و از ترس خشم سرور خویش جرأت نكند جز بله چیز دیگری بگوید. اگر خداینكرده از زمره این قبیل شوهران باشید كه او با یك نقشه بسیار زیركانه شما را از تحت فرماندهی به زیر می كشد و زندگی با حقوق مساوی را در كنار شما آغاز می كند و شما یك وقت چشم باز می كنید و می بینید كه از پشت بام عدم مساوات كم كم پایین آمده اید و نه تنها با او سر یك سفره نشسته و هم تراز او شده اید، بلكه چه بسا كه رتق و فتق امور را نیز هرگز بدون صلاحدید او انجام نمی دهید. آن دست آهنین با دستكش های مخملی كه گفتم یادتان هست؟ زن مهر ماه از این دست پولادین مخمل پوش به موقع و با تدبیر استفاده می كند و بدون جنگ و كشمكش وجنجال، عدم تعادل ها را از میان بر می دارد. این زن تنها مخلوقی است كه از فولادی به نرمی موم ساخته شده است و مشابه آن به طور حتم در هیچ یك از ماههای دیگر سال دیده نمی شود.

قدرت بی مانند او در آرام ساختن عصبانیت ها و ناراختی های شما ممكن است موجب ایجاد این فكر در شما بشود كه او موجودی ضعیف وبیش از اندازه صلح جوست و در مقابله با رویدادهای ناگهانی به كلی درمانده می شود. بگذارید از همین الان بگویم كه اگر چنین می اندیشید، سخت در اشتباه هستید. در سطور بالا اشاره كردم باطن زن مهر ماه از فولاد ساخته شده است و اگر ملاحظه می كنید كه این چنین نرم و ملایم و ظریف است، به این علت است كه از جنگ و جدال بیزار است، و اگر چه خودش گاهی در مظان این اتهام قرار می گیرد كه جنگ افروز است ولی اگر خوب دفت كنید،‌ متوجه می شوید كه در پشت این ظاهر ملایم اراده ای قوی و روحی مقاوم و دلیر پنهان است و در بحرانی ترین و سخت ترین لحظات كشتی خانواده را روی امواج متلاطم دریا استوار نگه می دارد و قدرت مبازه ای شگرف از خود نشان می دهد.

پس از مدتی زندگی با یك زن متولد مهر متوجه می شوید كه خیلی بیش از حد تصور به كمك های او، مخصوصا به هنگام گرفتاری نیازمند هستید. دستپاچه نشوید و فورا نگویید من با یك چنین زنی ازدواج نمی كنم چون نمی خواهم محتاج زنی باشم، زن ظرفیت اینجور چیزها را ندارد و در زندگی مرتب سركوفت كمك های خود را به من خواهد زد. یك چنین فكری مطلقا اشتباه است زیرا او نه تنها چیز مهمی كه او در زندگی از شما انتظار دارد، داشتن انصاف و مهربانی و رعیت مسئولیت ها و وظایف همسری است. عجیب آنكه خود نیز مسئولیت های فراوانی را به عهده می گیرد. این زن نه تنها خرید و تهیه غذا و مرتب نگاه داشتن منزل و لباسشویی و اطو را به درست شخصا عهده دار می گردد بلكه چه بسا رسیدگی به گل های باغچه و آب دادن آنها را نیز به این مسئولیت ها می افزاید.

زن متولد برج تراز به كودكان خوب می رسد و از نثار عشق خود به ایشان ذره ای مضایقه ندارد، اما از نظر میزان عشق و علاقه آنها را خیلی خیلی بعد از شما قرار می دهد. بچه ها قسمت های وسیعی از قلب او را اشغال می كنند اما هرگز موفق به رخنه با آن گوشه دنج و اختصاصی كه متعلق به شما است، نخواهندشد. یك چنین مادری به كودكان خود لباس های بسیار جالب و زیبا می پوشاند و شما آنها را همیشه در كمال نظافت می بینید. مادر متولد مهر معمولا خیلی مهربان است اما سهل انگار نیست و در صورت لزوم خیلی هم جدی و سخت گیر است. روان شناسان معتقدند او فقط به این دلیل بچه دار می شود كه بتواند موجبات نشاط بیشتر شوهرش را در منزل فراهم بیاورد. یكی از اولین جملاتی كه او به بچه های خود یاد می دهد این است كه : خدایا پدر ما را سالم نگاه دار. او هرگز این امكان را به كودكان خود نمی دهد كه احترام پدر را نگاه ندارند، و در عین حال آغوش او همیشه پناهگاه بسیار مطمئنی برای كودكانی است كه بیش از حد لزوم مورد تنبیه و توبیخ پدر قرار گرفته اند.

علاقه ذاتی متولد ین مهر به شیرینی جات و انواع تنقلات آن ها را همیشه در معرض خطر چاقی قرار می دهد و شما اگر از زمره مردان نادری هستید كه از وجود یك پرده گوشت روی بدن زن خوشتان نمی آید، بهتر است مراقب ناخنك زدن های دائمی او به ظرف شكلات باشید.

راستی، گاهگاهی اتفاق می افتد كه شما در او نوعی حالت فرماندهی احساس می كنید، به این موضوع خیلی اهمیت ندهید زیرا یك چنین حالتی فقط در او دیده می شود كه از نظر احساسی تعادل بین دو كفه ترازو در او به هم خورده باشد و وقتی علت ناراحتی او از بین رفت، خیلی زود موفق به برقرار كردن تعادل می گردد و دوباره همان آدم معقول و منصف و آرام سابق خواهد شد.

اگر شما یك زن متولد مهر در خانه دارید، سعی كنید تعادل شاهین ترازوی او را به هم نزنید. 
 
نظرات() 

ربات تلگرام


  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  

آدرس ربات تلگرامی تعبیر خواب : @taabir_faal_botشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic