تبلیغات

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین - مطالب فروردین 1389

یکشنبه 29 فروردین 1389  01:06 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: جواب به سوالات ،

خواب دیدم که مرحوم پدرم در یک جشن است که در این جشن برادر کوچکم لباس دامادی بر تن دارد و خاله ام نیز با لباس سفید است!

مرده دوست و مهمان است و یدنش علتی برای ترس و وحشت در خواب نیست . اگر در خواب مرده ای را ببینید دوستی را ملاقات می کنید یا مهمانی برای شما می رسد. اگر مرده را در لباس خوب و چهره بشاش ببینید هم برای بیننده خواب خوب است و هم نشان آن است که روح مرده در آرامش به سر می برد. اگر مرده در لباس ژنده و پاره و چهره اش عبوس و گرفته باشد خواب ما می گوید غم و ناراحتی برایمان پیش خواهد آمد و گرفتار سختی و تنگی می شویم. اگر مرده در این حالت چیزی به شما بدهد خوب است ولی اگر چیزی از شما بگیرد و ببرد خوب نیست. اگر مرده شما را دعوت کند و شما همراه او بروید خوب نیست. وقتی که یک زنده را مرده ببینیم و آن زنده آشنا باشد نشان طول عمر و سلامت او است. اگر در خواب ببینید کسی که مرده آمد و کنار شما نشست خوب است ولی اگر مرده شما را دعوت کرد و نزد خود نشاند خوب نیست و اگر دست بر گردن شما افکند بدتر است. اگر کسی در خواب ببیند لباس خود را به مرده می دهد خوب نیست و نشان آن است که سلامتش به خطر می افتد و زیان می بینید و به آبرویش لطمه وارد می آید. اگر بر عکس ببینید از مرده لباس می گیرید خوب است چرا که حرمت و عزت و احترام و آبرو به دست می آورید. 

   


نظرات()  
پنجشنبه 26 فروردین 1389  01:10 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: اخبار سایت ،

با توجه به اینکه در طول یک ماه اخیر تعداد دوستانی که به صورت خصوص پیغام میفرستند زیاد تر شده است اعلام میکنیم تعبیر خواب هایی که در سایت موجود است نمایش داده نخواهند شد

برای اطلاع از تعبیر خواب خود از ابزار جستجو استفاده کنید

   


نظرات()  
پنجشنبه 26 فروردین 1389  01:06 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: جواب به سوالات ،


  سلام من خواب دیدم سوار قایقم و پارو میزنم و از چیزی فرار میکنم.نامزدم هم با 1قایق دیگه کنارم پارو میزنه و 1عده ای تعقیبمون میکنن.من خسته میشم و نامزدم منو میبره تو قایق خودش و بعد به خشکی میرسیم و خیلی احساس ارامش دلپذیری میکنم.تعبیرش چیه؟

   

  جواب:

  ـ اگر خواب ببینید روی رودخانه ای آرام سوار بر قایقی پارو می زنید ، دلالت بر آن دارد كه با توانایی خود در انجام امور كاری به موفقیت می رسید .

  2ـ اگر خواب ببینید همراه دوستی سوار بر قایقی مشغول پارو زدن هستید ، علامت آن است كه در سنین پایین ازدواج خواهید كرد .

  3ـ اگر خواب ببینید روی آبهای طوفانی و ناآرام مشغول راندن قایق هستید ، نشانة آن است كه بعد از ازدواج ناچار می شوید بر زن تندخوی خود مسلط شوید .

  4ـ اگر خواب ببینید بر آبی كم عمق و متلاطم سوار بر قایقی پارو می زنید ، نشانة آن است كه از معاشقه های شتابزده و لذتجوی جسمانی ، سودی خواهید برد .

  5ـ دیدن قایق رانی بر آبی كم عمق و شفاف در خواب ، نشانة آن است كه مدتی كوتاه خشنود و شادمان خواهید بود .

  6ـ دیدن آب در خواب نشانة وقایعی است كه در آینده رخ خواهد داد . آب شفاف نشانة وقایعی مطلوب است و آب و هوای طوفانی نشانة اتفاقاتی توأم با درد و رنج خواهد بود .

   


نظرات()  
چهارشنبه 25 فروردین 1389  01:37 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: جواب به سوالات ،

سلام.من خواب دیدم ۱ کلاغ شکم ۱خروس رو پاره کرده(تو حیاط خونه خودمون) و می‌خواد اونو بکشه و بخوره.واسه چند دقیقه کلاغ خروس را (با اینکه جثه خروس بزرگتر بود اما کلاغ اون را بلند می‌کنه و میبره آسمون بعد از نظر محو میشند یا روی درخت میرند.بعد دوباره میاد پایین و میبینیم خروس هنوز زندست اما شکمش پاره شده بعد کلاغ دوباره اون رو میبره آسمون و از خواب بیدار میشم.خواهش می‌کنم تعبیرشو زود بگید خیلی‌ نگرانم کرده
تو خواب من و مامانم شاهد این اتفاقها بودیم

 

دیدن جنگ خروس خبر از اتفاقات ناگواری میدهد لاطقا بیشتر مواظب باشید

   


نظرات()  
 • کل صفحات:3  
 • 1
 • 2
 • 3
 •   

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین
تور مشهد , تور چین , تور مسکو ,تور ترکیه , تور باتومی گرجستان , تور زمینی ارمنستان
به این مطلب امتیاز دهید

--------------------
به سایت ما امتیاز دهید