تبلیغات

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین - مطالب بهمن 1389

شنبه 30 بهمن 1389  10:42 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu

زندگی با کارمند متولد بهمن می تواند بسیار هیجان انگیز و در عین حال تا حدی نفس گیر باشد . البته این به خاطر پرشور و حال بودن یا بذله گویی آن ها نیست بلکه برعکس . اکثر متولدین بهمن آدم هایی متعادل ، خونسرد ، درونگرا و گریزان از دنیای شلوغ اطراف خود هستند. تنها اشکال کار در این است که آنها پنجاه سال از زمانه خود جلوتر هستند و هر چند گاه یکبار که به زمان حال برمیگردند چند ایده عجیب و غیر عادی از کره دیگر با خود می آوردند.

کارمند متولد بهمن آدمی احساساتی نیست . او اصولاً اهل عمل است و به موضوعاتی که باعث خنده و شادی یا غم و اندوه مردم می شود علاقمند است . متولد بهمن اصلاً احساسات و عواطف خود را بروز نمی دهد به جز در مواقع نادری که با تجربه های ناخوشایند مشخصی روبرو می شود.

این احتمال وجود دارد که کارمند متولد بهمن خود را هر هفته با یک دوست جدید ببینید . باری او خیلی سخت است که در مقطع زمانی فقط با یک نفر  دوست باشد چون او به گونه های مختلف با مردم همدلی می کند و نسبت به آن ها دلسوزی نشان می دهد .

کارمند متولد بهن به اندازه حقوق دریافتی خود کار می کند .

   


نظرات()  
شنبه 30 بهمن 1389  10:41 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu

اکثر متولدین بهمن از تصمیم گیری راجع به مسائل بدشان می آید و هیچ علاقه ای به رئیس بودن ندارند.

او ممکن است کمی گیج ، فراموشکار، غیرقابل پیش بینی و متناوباً شجاع و کمرو باشد ولی مثل شکارچی ببر ، در زیر آن نگاه سرد و بی تفاوت خود ، ذهنی هشیار دارد و اگر قوه درک شهودی بسیار قوی او رانیز به تیزهوشی اش اضافه کنید آنگاه فکر می کنید که همیشه یک جام جهان نما در اختیار دارید که درون آن همه دنیا را می بیند. به این خصوصیات ، قدرت خارق العاده او در تجزیه و تحلیل واقعیت را نیز اضافه کنید و برای آن که چیزی را جا نینداخته باشید استعداد غریزی او را در ایجاد دوستی با همه مد نظر داشته باشید.

رئیس متولد بهمن در مورد عقاید سیاسی شما هیچگونه تعصبی ندارد و به آن بی اعتناست .  علیرغم اینکه رئیس متولد بهمن اصول اعتقادی و اخلاقی خاص خود را دارد و در امور شخصی و خصوصی خود با کسی مشورت نمی کند ولی در مورد تصمیمات کاری موضوع فرق می کند .

رئیس متولد بهمن توقع دارد که همیشه حواستان جمع باشد و هرچه میگوید آویزه گوش کنید . تا زمانی که زیر دست رئیس متولد بهمن کار می کنید بهتر است زیاد به اشیا و محل کار خود دل نبندید و به آن ها عادت نکنید .

او واقعاً صبور است . ذهن او تحت تاثیر سیاره اورانوس ، مملو از کنجکاوی و بی قراری است ولی او در اکثر مواقع می تواند بر همه نا آرامی های درونی خود غلبه کرده و چهره منطقی و معقول از خود نشان دهد.

   


نظرات()  
شنبه 30 بهمن 1389  10:41 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu

بچه متولد بهمن موجودی بی ثبات ، حساس ، لجوج ، متکی به خود و پرجنب و جوش است . حتی اگر تحت تاثیر اردیبهشت ، کمی آرام و ملاحظه کار باشد ذهن او همچون صاعقه های اورانوسیپرشتاب است. دختر و پسرهای متولد بهمن ظاهراً خیلی آرام و مطیع به نظر می رسند ولی یک باد شمالی می تواند آن ها را دگرگون کند . بچه های متولد بهمن با آن که ممکن است رفتاری غیر قابل پیش بینی داشته باشند ولی در مجموع کودکانی شیرین و دوست داشتنی و شوخ هستند .

تربیت کردن بزرگ نمودن این موجودات شگفت انگیز مسئولیت خطیری است . ذهن آنها آمیزه ای از عملگرایی ، تیزهوشی ، درک قوی و کاوشگری است. این ترکیب گاهی ممکن است شما را خجالت زده و شرمنده کند. 

بچه متولد بهمن همواره برای خود رویایی دارد و تا موقعی که رویای جدیدی در ذهن او ظاهر نشده است بدان پایبند است و به آن دل خوش می دارد.

نوجوان متولد بهمن شما موجود برجسته و ممتازی است ، ولی باید به او یاد بدهید که هدف او در زندگی نباید فقط این باشد که تبدیل به یک کامپیوتر انسانی شود .

بچه متولد بهمن خود را به فعالیت های جسمانی تشویق کنید وگرنه دچار رخوت و سستی می شود و دائم در رویا فرو می رود .

   


نظرات()  
شنبه 30 بهمن 1389  10:40 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu


هر دو از یک احساس مسئولیت خوب برخوردارند که مانع از بی اعتنایی به خواسته های یکدیگر می شود و رابطه ای گرم و صمیمانه را برای آنها به ارمغان می آورد.

فروردین

این دو در اکثر زمینه ها با هم اختلاف سلیقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آیند بدون شک همدیگر را کامل می کنند.

اردیبهشت

ممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همین دلیل زندگی هیجان انگیز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .

خرداد

این دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم یککدیگر به زندگی خود سر و سامان بخشند و در کنار یکدیگر با آرامش زندگی کنند.

تیر

این پیوند پیوندی مناسب و شایسته است و اگر طرفین در مقابل نقاط ضعف یکدیگر کمی از خود گذشتگی و خویشتن داری نشان دهند قرین سعادت خواهد بود .

مرداد

آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همدیگر رار درک می کنند .

شهریور

متولدین مهر بهترین همسران را می توانند از میان متولدین بهمن برای خود پیدا کنند .

مهر

رابطه زناشویی این دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .

آبان

تنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بین آنها شود خودرایی و یکدنگی آنهاست .

آذر

رابطه زناشویی این دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف یکدیگر با هم کنار می آیند .

دی

این پیوند به احتمال زیاد به سعادت و نیکبختی می رسد.

بهمن

با اتکا به حس همدردی و دلسوزی خود می توانند پیوند خود را تحکیم بخشیده و زندگی سعادتباری داشته باشند.

اسفند


   


نظرات()  

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین
تور مشهد , تور چین , تور مسکو ,تور ترکیه , تور باتومی گرجستان , تور زمینی ارمنستان
به این مطلب امتیاز دهید

--------------------
به سایت ما امتیاز دهید