تبلیغات

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین - مطالب مهر 1389

جمعه 30 مهر 1389  09:56 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: الف ،

دیدن اژدها در خواب ، نشانة آن است كه بر نفس شما شهوات تسلط می یابد و ممكن است به دیگران اجازه دهید از تمایلات و هوا و هوسهای شما سوء استفاده كنند ، باید بر هوا و هوس و نفس خود تسلط پیدا كنید .


   


نظرات()  
جمعه 30 مهر 1389  09:55 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: الف ،

1ـ اگر خواب ببینید با فردی خارجی ازدواج می كنید ، نشانة آن است كه با دیگران به دعوا ومشاجره خواهید پرداخت .


   


نظرات()  
جمعه 30 مهر 1389  09:54 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: الف ،

1ـ اگر دختری خواب ببیند با پیرمردی ازدواج می كند ، علامت آن است كه با مشكلات فراوانی روبرو خواهد شد . اما اگر خواب ببیند در هنگام جشن ازدواح مردی با لباس سیاه از مقابلش می گذرد و نگاه ملامت آمیزی به او می كند نشانة آن است كه سردی  بی تقاوتی یكی از دوستان او را ناامید می سازد .

2ـ دیدن مراسم ازدواج دیگران در خواب با میهمانانی شادمان كه لباسهایی زیبا بر تن كرده اند ، علامت آن است كه از زندگی لذتهایی عالی خواهید برد . اما اگرمیهمانان لباسهایی سیاه بر تن كرده باشند ، علامت آن است كه در آینده به سوگ كسی خواهید نشست .

3ـ اگر خواب ببینید با كسی پیمان ازدواج می بندید ، نشانة آن است كه خبرهایی ناگوار خواهید شنید .

4ـ اگر خواب ببینید در جشن ازدواج كسی شركت كرده اید ، نشانة آن است كه امور شغلی به طرز باور نكردنی امید بخش خواهد شد . و از فكر كردن به افراد مورد علاقة‌خود لذت زیادی خواهید برد .

5ـ اگر خواب ببینید در جشن ازدواح واقعه ای ناگوار رخ می دهد ، علت آن است كه به بیماری مبتلا خواهید شد . یا از مرگ یكی از اعضای خانوادة خود رنج خواهید كشید .

6ـ اگر دختری خواب ببیند عروس شده است اما هیچ احساس خوشحالی نمی كند ، علامت آن است كه در زندگی به نومیدی دچار خواهد شد ، و در امور عاطفی شكست خواهد خورد 

   


نظرات()  
جمعه 30 مهر 1389  09:53 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: irani uu
نوع مطلب: الف ،

1ـ اگر خواب ببینید ناگهان روی چیزی می خورید و تعادل خود را از دست می دهید ، نشانة آن است كه با بی دقتی وظایف خود را انجام خواهید داد.

2ـ اگر خواب ببینید دیگران به گونه ای تعادل خود را از دست می دهند ، نشانة آن است كه از بی دقتی و غفلت دیگران بهره می گیرید

   


نظرات()  

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین

تعبیر خواب انلاین + طالع بینی انلاین و فال انلاین
تور مشهد , تور چین , تور مسکو ,تور ترکیه , تور باتومی گرجستان , تور زمینی ارمنستان
به این مطلب امتیاز دهید

--------------------
به سایت ما امتیاز دهید